Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhában illik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhában illik egy esküvőn megjelenni?

Figyelt kérdés

Szerintem 12 éves korom óta nem voltam esküvőn, így fogalmam sincs, hogy milyen ruhát kellene vennem.

Decemberi esküvő lesz, itthon egy egyszerű fekete kösztümön kívül kb semmilyen alkalmi/csinosabb ruhám nincsen. Ha már venni kell, akkor legyen "odavaló". Akár képek is jöhetnek. A huszas éveimben járó, magas, vékony nő vagyok.



2012. nov. 3. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem illik fehérben, pirosban és feketében menni legalábbis sokan ezt mondják, de van aki tojik erre. Ne legyen túl kihívó, bármilyen csinos ruha megfelelő.
2012. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fehérben és pirosban nem illik menni. Mind a két szín a menyasszonyé. A fehér az esküvői, a piros a menyecske ruha. Különben is a piros nagyon rikító, nem ünnepélyes, inkább bohém. A kiírásodból úgy tűnik, nem vagy nagy ruhagyűjtögető. Így azt javaslom, hogy egyszerű fazonú, anyagában mutatós ruhát válassz, amit más alkalomra is fel tudsz venni.
2012. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem mindenképp olyan ruhát vegyél, amit utána más alkalmakra is fel tudsz majd venni. És ne legyen feltűnő a színe. Az első válaszoló jól leírta.


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, amúgysem vagyok egy ilyen tipi-topi csaj, jobban szeretem a sportcipőt... :) Évente egyszer azért szeretek felvenni valami csinosabb ruhát, van is egy koktél ruhám, de szegény már igen halálsoron, rongyosodik és igen divatjamúlt már.

Egyetemi rendezvényen (gólyabál) kívül alkalom sem igen volt, amire ki kellett volna öltözni, tehát a csinosabb jellegű ruhatáram egyenlő a nullával. Ez a lila egyébként nagyon tetszik (első link).

Egyelőre arról sincs ötletem hol kezdjem a nézelődést, feladta a leckét, pici városban élek, itt nem nagyon vannak ilyen boltok, vagy ha még is, akkor ezeréves, poros "kollekcióval".

És igen, mindenképpen olyan ruhát szeretnék, ami nem egy alkalmas! :)

A kérdésem még, hogy nem gáz egy ilyen rövid ruhában megjelenni egy téli esküvőn?

2012. nov. 3. 16:52
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Téli alkalomra nem javaslom, hogy nagyon rövidet válassz.
2012. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első linkelt ruha nagyon tetszik, hol lehet ilyet venni? :$
2012. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak az esküvőre mégy vagy a lakodalomba is?

A linkelt ruhák szépek ugyan, de télen kell fölé valami.

2012. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok. Igazatok van, eszembe sem jutott, hogy télen ezek rövidek.

[link]

Itt nekem az első nagyon tetszik, és így harisnyával szerintem nagyon jó (bár fekete). Sajnos nem tudom, hol lehet venni olyan lilát, mert én is csak google-ben találtam... :/

Megkérdezhetem, hogy miért pontoztátok le a válaszomat?

2012. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs jó ruhaválaszték a környezetedben,akkor bátran tudom ajánlani a Vaterát.Én pont ezért,(ami Nálatok is van) vásárlok már évek óta szinte mindent innen,Én nem utazgatok.


Itt egy link sok alkalmi ruhával,oldalt be tudod állítani mi alapján szűkítse még a keresést:

[link]

2012. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Vateráról nem merek rendelni, mert elég "sajátos" sajnos az alkatom, kis mellek, vékony derék, ehhez képest elég "robosztus" csípő. Az egyetlen koktélruhámat varrattam, bár azzal is mellé lőttem egy kicsit, mert pont ott erősít, ahol nem kéne.

Ha nem is veszem meg, azért jó lenne néhány ruhát legalább felpróbálni, hogy fazonra mi állna jól. Varrónőt már tudok szerezni helyben, aki szépen dolgozik. :)

A lagziba is megyek, de nem lesz túl nagy banzáj. Ha jól tudom 50-60 főre számítanak, egy visszafogott kis valami lesz, nagyon túlöltözni sem kéne gondolom.

Tetszenek azok a ruhák is, amihez van hosszú ujjú blézer, az még hideg időben is jó lenne, no de olyat meg végképp nem tudom hol találok kicsit fiatalosabb verzióban.

2012. nov. 3. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!