Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhában illik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhában illik egy esküvőn megjelenni?

Figyelt kérdés

Szerintem 12 éves korom óta nem voltam esküvőn, így fogalmam sincs, hogy milyen ruhát kellene vennem.

Decemberi esküvő lesz, itthon egy egyszerű fekete kösztümön kívül kb semmilyen alkalmi/csinosabb ruhám nincsen. Ha már venni kell, akkor legyen "odavaló". Akár képek is jöhetnek. A huszas éveimben járó, magas, vékony nő vagyok.



2012. nov. 3. 16:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne is törődj vele, ma ilyen nap van: mindenkit lepontozgatnak. Épp most fejtettem ezt ki egy másik kérdésnél is. Tök mindegy, hogy ki és mit ír, minden lepontoznak, meg annak az ellenkezőjét is. Nem értem, miért.

Valószínűleg a hosszú hétvégén otthon unatkozó sulisok, vagy ilyesmi...

2012. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na ennek örömére én most mindenkit végig zöldelltem. :) Egyébként semmi értelme a pontozgatásnak ezen az oldalon szerintem. Nyugtasson az mindenkit, hogy én az összes kérdésemre érkezett választ hasznosnak ítéltem! :)
2012. nov. 3. 20:18
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, ha ismersz is varrónőt akkor meg már nem is kérdés az ügy,hogy honnan szerezd be a ruhád!:) Irány valami szép anyagot venni és ott majd megjön az ihlet szerintem,hogy milyen legyen a ruha!:)
2012. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy abszolút nem vagyok tisztában azzal, hogy az alakomhoz mérten milyen fazon lenne az, ami "rám ugrik", amiben jól érzem magam, csinosnak, az előnyös részeket emeli ki, a többit ápolja és eltakarja... :) Azért ennyi pénzt nem szívesen tennék ki az ablakon úgy, hogyha utána nem szívesen veszem majd fel azt a ruhát. Néhány próbát mindenképpen be kellene iktatnom.
2012. nov. 3. 22:59
 15/15 anonim ***** válasza:
Épp ezt akartam javasolni, hogy próbálj fel különböző fazonokat, így tudod, hogy mi áll jól és ne egyedül menjél.
2012. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!