Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tűzijáték az esküvői vacsora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tűzijáték az esküvői vacsora után: túlzás vagy normális?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%

Felengedhettek ledes lampionokat is, amikben kis led világít, ugyanolyan szép, mint a mécseses, de legalább nem gyújt fel semmit a környéken a 40 fokos nyári hőségben, mikor már hetek óta nem volt eső...


Amúgy a rendes tűzijáték tényleg elképesztő árban vann, ezek a kis szilveszteri stílusú durrogtatások, amit kb. a tesco parkolóban is lehet venni meg elég hát gagyik. Szóval az szerintem totális pénzkidobás.

2013. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A partol függ, ugyanugy ahogy maga az esküvö hangulata is.


Voltam nyaron egy esküvön, ahol a par köztudottan összekuncsorogta a penzt az esküvöre, egyikölyük sem dolgozik, na ott volt rak, kaviar, tüzijatek meg minden draga szöszmösz, ott nagyon eröltetett volt a dolog es nagyon nem is tetszett...


Egy masik esküvön ahol a partol mar legalabb 3 eve azt hallgattuk, hogy gyüjtenek az esküvöre es amugy is az a kis csili-vili paros, naluk kimondottan tetszett a tüzijatek es az egesz esküvö hangulatahoz illett.


No nem kell magadra venni, hogy kuncsorogtok az esküvöi penzert, ne ertsd felre legyszives! Csak pelda keppen irtam, hogy az esküvö hangulatatol es a partol is függ, hogy illik-e hozzajuk!

2013. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
normális
2013. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!