Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy zajlik pontosan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik pontosan egy hagyományos esküvő?

Figyelt kérdés
Tudom a kérdés egy kicsit butácska, de hárman vagyunk legjobb barátnők már elég régóta és az egyikünk férjhez megy áprilisban. Adott volt hogy ketten alapból koszorúslányok leszünk, így elég sok feladat ránk hárul azaz inkább rám, mert a másik barátnőm külföldön él és csak az esküvő reggelén fog majd Magyarországra érni. Így neki elég nehéz lenne bármit is elintéznie onnan. Én utoljára 5 éves koromban voltam lagziban és halvány fogalmam sincs hogy igazából milyen is egy esküvő, ráadásul én nem is vagyok túlzottan házasságpárti így meg pláne nem. Szóval, a házasodó barátnőm megbízott azzal is hogy a lánybúcsúját is én szervezzem és semmi ötletem sincs. Ehhez szeretnék egy kis segítséget kérni, biztos volt már közületek valaki koszorúslány, szóval nagyon örülnék ha kapnék pár hasznos tippet, hogy mit hogyan :D Köszönöm előre is! :)

2013. jan. 7. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
pólókba*
2013. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Koszorúslányként csak annyi a dolgod, hogy a menyasszony mögött menj a szertartásra.

A lánybúcsú nem tartozik a hagyományos esküvőhöz, csak újabban szokás.

Régen csak a legénybúcsú volt buli. A lány barátnők legfeljebb előző este összejöttek egy ki beszélgetésre, enni, inni. De semmi vicces feladat nem volt.

2013. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!