Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nincs pénzünk esküvőre, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs pénzünk esküvőre, ezért úgy szeretnénk össze házasodni, hogy két tanúval be megyünk, és kész. Azt nem tudom, hogy kell fizetni, és mennyit az anyakönyvi hivatalba?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen esetben, ha semmi extrát nem kértek (pezsgő, zene stb.), akkor ingyenes, mindenhol. Az időpontban valószínűleg alkalmazkodnotok kell majd a hivatal által kijelöltekhez (ez alatt nem a pontos dátumot értem, csak azt, hánytól hányig és mely napokon van rá lehetőség), de 4 ember között azért megoldható az egyeztetés. :)
2013. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Hétköznap ingyenes.
2013. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Így a legegyszerűbb és nincs hozzá az a felhajtás.Én is így csináltam. Nem bántam meg!
2013. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

nem mindenhol ingyenes. sok helyen a terembérletért is fizetni kell.

ha viszont tényleg csak a papírokat akarjátok aláírni, azt az irodában ingyenesen megcsinálhatjátok. két tanú és 30 napos várakozási idő azonban ebben az esetben is kell.

2013. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha csak a két tanúval mégy, akkor mindenhol ingyenes, hiszen minek kellene terembérleti djí, ha bemégy az irodába és ott aláírjátok a papírt.
2013. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Hivatala válogatja, van ahol alapból nem az irodában, hanem házasságkötő teremben tartják és úgy is ingyenes. Mindenképp kérdezz rá, mert ha pl. a családot egyébként meghívnátok, akkor lehet, hogy erre is van mód ingyenesen.
2013. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az anyakönyvvezetőt kell megkérdezni, mert pl. az én lakhelyemen a helyieknek teljesen ingyenes a polgári esküvő akkor is, ha ott a vendégsereg és kérnek zenét... Máshol a két tanús az ingyenes, de van, ahol még a házassági anyakönyvi kivonatot is ki kell fizetni pluszban... Szóval önkormányzata válogatja.
2013. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni az anyakönyvvezetőt, mert van, ahol ingyenes, van, ahol fizetni kell valamennyit.
2013. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap 2 tanúval sok helyen ingyenes, általában ki van nevezve 1 nap, hogy mikor tartják ezeket az esküvőket. Pl. 11. kerületi anyakönyvi hivatalban tavaly nyáron csütörtökönként tartották az ingyen-esküvőket.
2013. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elméletileg ingyenesnek kéne lennie, de azért meg kell kérdezni. Nálunk (Pest melletti kisváros) 15000 "illetéki díj" kell akkor is, ha csak aláírni mennek.
2013. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!