Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő után mennyit vártatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő után mennyit vártatok, hogy jöjjön a baba?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 11:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy kicsit furcsa kerdes mert ez sok mindentol fugg Hany eve vagytok eggyutt hany eve laktok egyutt hany evesek vagytok hogy alltok anyagilag.Mindketten akartok gyereket ,mar bejartatok a vilagot sok elemnyetek van tehat tudtok valamit nyujtani a gyereknek stb.
2013. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
2010 szeptemberében volt az esküvőnk, majdnem pontosan 1 évre rá estem teherbe.
2013. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
2003-ban házasodtunk, 2005. októberében megvártuk amíg lejár a próbaidőm az új munkahelyemen, és elkezdtünk próbálkozni.
2013. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
mi 7 hónapja vagyunk házasok és még legalább 1 évig nem tervezzük a babát.. szeretnénk előtte nagyobb lakásba költözni, meg valamilyen szinten "felkészülni" az érkezésére.. szóval legkorábban is csak jövő ősszel születne, az 2 év az esküvő után.
2013. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Mi tavaly augusztusban házasodtunk 7 év együtt lét után. most 25 évesen még nem szeretnénk gyereket. Majd 30 körül.
2013. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Mi több, mint két éve vagyunk házasok és még mindig várunk, egyelőre nagyon nem hiányzik a baba. Vannak olyan barátnőmék, akik rögtön az esküvő után belekezdtek a "baba projec"-be, meg olyanok is, akik úgy vannak vele, hogy előbb a baba, utána az esküvő, vagy csak baba, semmi esküvő. Attól függ, ki hogy érzi. Erre aztán végképp nincs szabály.
2013. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Semennyit. Rögtön utána abbahagytam a védekezést és egy évre rá született meg a fiam.
2013. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Esküvő után 3 hónappal az ügyön voltunk, de csak fél évre rá estem teherbe.
2013. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
-10 hónapot :D Mármint, most márciusban fogunk házasodni, de májusban hagytam abba a tablettát. Úgy voltunk vele, hogyha összejön, akkor előre hozzuk az esküvőt (kis esküvőnk lesz, nem lett volna nehéz átszervezni), de sajnos még nem jött össze, sőt, még mindig nem sikerült teljesen rendbe rakni a tabletta után a hormonjaimat :(...
2013. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
mi két éve vagyunk házasok, 6 éve vagyunk együtt. még kb öt évig biztosan nincs tervben a baba. de borzasztó idegesítő, hogy szinte az esküvőnk napjától folyton napirenden van a "mikor lesz már babátok" dolog. nem értem más miért foglalkozik ezzel :(
2013. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!