Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyasszonyi ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyasszonyi ruhát válasszon?

Figyelt kérdés
Kifejtem egy kicsit a problémát, a legjobb barátnőm sajnos 1 elég komoly betegség következtében évekig hormonterápiára szorul és emiatt meghízott, és ugy érzi nem talál majd olyan ruhát amiben ő is csinos lenne, a vőlegénye pedig igy is ugyanugy szereti és semmiképp sem aakarja elhalasztni a tavaszi esküvőt, Segitsetek légyszi milyen rucik vannk ami neki is jól állna, szeretnék segiteni neki a választásban és örülnék ha nem halasztanák el, Köszönöm nektek

2013. jan. 23. 12:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ők erre vannak specializálódva :)

2013. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

kérdező, mutass egy képet, hogy kb milyen alkata van a bnődnek, úgy sokkal egyszerűbb lenne


ilyesmi ruhákat mutatnék látatlanban:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Szia! épp nemrég küldtem el egy lányzónak válaszként :) nézd meg, én nem vagyok vékony, sőt, még alacsony is vagyok, mégis találtam ruhát, sajnos én is hormonális problémákkal küzdök/küzdöttem :( Én is ettől féltem, mint a barátnőd, és mégis legalább 3-4 ruhát találtam, ami kis átalakítással jó lett volna rám, pedig összesen voltam 4 szalonban. Érdemes elmenni és körbenézni, ne ijedjen meg. :)

2013. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
Ne haragudj, nem sértésnek szánom, de ez a ruha minden, csak nem előnyös.
2013. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nem haragszom, viszont hidd el, hogy rengeteg ruhát próbáltam, olyanokat, amiket itt is mond mindenki, hogy ne legyen pántnélküli, meg nyakbaakasztós, és azok még jobban összenyomtak. Mondták, hogy ne legyen egyrészes, legyen kétrészes, abban úgy néztem ki, mintha kettévágtak volna. Volt pántos, rövidújjú, az meg kb olyan volt, mint egy fehér póló válltöméssel. Néztem rövid ruhát, azt inkább hagyjuk, néztem abroncs nélkülit, habosat, az is gyötrelem volt, így ennél maradtam. Számomra annyira nem borzasztó, ahhoz képest, hogy milyen alkatom van, nekem ez még tetszett is. Tudom, hogy nem előnyös, de nekem tetszett a ruha, jól éreztem magam benne, kényelmes volt, és igazi menyasszonyos volt a ruha :) Nyilván nem mindenkinek tetszik, sőt, lehet, hogy ott sem tetszett mindenkinek, de én szívesen nézem vissza a képeket, és hidd el, hogy nekem ez a fontos. :)

És félreértés ne essék, nem haragszom, tisztában vagyok a korlátaimmal, csak szerettem volna ezt leírni :)

2013. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem semmi baj nem volt az öltözékeddel. Azt senki sem várhatja el, hogy egy ruhától majd valaki 180 centis balerina legyen, ha egyszer nem olyan az alakja.
2013. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
:) köszönöm! :) És ez tényleg ízlés kérdése :) Van akinek tetszik, van, akinek nem, hát ez van. Volt olyan ruha, ami jobban tetszett, viszont az borzalmasan állt. Volt ami jobban állt, az viszont nekem nem tetszett. Így a középutat választottam :) és utólag nem bántam meg, így mindenkinek azt tanácsolom, hogy olyat hordjon, amiben jól is érzi magát :) egy menyasszony szerintem mindig szép :)
2013. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%
Én is kövér vagyok, mégis istenien néztem ki a fényes, csipkés, fűzős, köves ruhámban. Nem lesz egyszerű menet, menjetek el mindenhova, próbáljatok fel mindent, és előbb utóbb meglesz, az IGAZI :)
2013. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
15:57 Köszönöm, hogy elküldted a linket, szerintem nagyon szép voltál :) Holnap elmegyünk körülnézni, hátha találunk olyat ami neki tetszik és hasonlit 1 picit arra amit megálmodott 1 éve :) Köszönöm mindenkinek a segítséget
2013. jan. 24. 11:13
 20/20 anonim ***** válasza:

ez gyönyörű,komolyan

[link]

2013. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!