Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan menyasszony aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan menyasszony aki magának készítette (vagy fogja) a sminkét, esetleg a haját?

Figyelt kérdés
Hozzátenném,hogy nem anyagiak miatt.
2013. jan. 28. 13:58
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Ja,és a lényeg:jól sikerült,és nem bántad meg?
2013. jan. 28. 14:01
 2/40 anonim ***** válasza:
85%

Nem én voltam, de az egyik ismerősöm magának készítette! Hát ő nem bánta meg, legalábbis azt mondta...

Nem volt csúnya a sminkje, csak már a nap végére nem tartott úgy, szinte alig látszott, hogy van rajta valami.

Ja, a haját fodrász csinálta, na az viszont tényleg nagyon szép volt!

2013. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
80%
Én életemben egy menyasszonyt láttam, aki azt mondta, hogy majd ő... olyan is lett!
2013. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%

Én azt tervezem, hogy magam csinálom. Pontosabban azt, hogy semmit nem csinálok.

Szűk családi esküvő lesz, így azt hiszem, megtehetem.


Sose éreztem jól magam sminkben, és eddig még nem is találtam jó sminkest.

Az érettségi tablómon rám se lehet ismerni. Tíz évvel többnek nézek ki rajta, mint az egyetemi tablómon (ahol nem sminkeltettem).


Ráadásul a szemem szinte allergiás mindenre. Még a legantiallergénebb, méregdrága sminkcuccokra is.

Minden egyes komolyabb sminkrpróbálkozás feldagadt, begyulladt szemmel végződik (plusz jobb esetben kálciuminjekcióval, rosszabb esetben szteroiddal).


A hajamat pedig kibontva tervezem hordani a nagy napon (majdnem derékig ér, hullámos, nagyon dús).

Ahhoz se kell igazán fodrász.

De majd ezt még meglátom.

2013. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
75%
Én magamat sminkeltem, sminkes vagyok, megvannak a megfelelő eszközeim is (alapok, sminkfixálók, stb.). Tudom azt is, mi mutat jól egy fotón és mi nem. De amatőröktől nem sok jó sminket láttam még sajnos, pedig milyen szép is lenne a világ, ha mindenki szépen tudna sminkelni. A hajamat is én csináltam, bár fodrász az nem vagyok... De nem akartam vele semmi extrát. A hétköznapokon is leengedve hordom, és vagy kivasalom, vagy "Victoria's Secretes" hullámokat készítek bele. Nagyon hosszú hajam van, majdnem a fenekemig ér. Mivel ezeket már csukott szemmel is el tudom készíteni, és ezek jól állnak nekem, ezért felesleges lett volna fodrászhoz menni. Az összevissza tűzdelt és nagyon göndörre sütött haj nem tetszik és nem az én stílusom. Szóval nem láttam értelmét fodrásszal húzni az időt, ha magamnak is ugyanolyan eredményt tudok elérni, mint amit a fodrásztól kérnék. Ehhez is profi termékeim vannak, fontos, hogy a hajam jól ápolt legyen. Így megfelelően tudtam fixálni is, egész nap tartott.
2013. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
81%

kb 3cm a hajam :-)

nem volt fodrász és sminkes sem

egy kis alapozó és szempilla spirál és ennyi a hajamra meg egy adag zselé :-)


szolid 2 tanús esküvő volt

2013. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
96%

Én magamnak csináltam. Egyik legjobb barátnőm profi sminkes volt és megtanított, hogyan sminkeljem ki a saját arcomat úgy, ahogy nekem jól áll. Adott is sokmindent, amiket felesleges volt megvennem magamnak, de sokmindent megvettem. Sok órát töltöttünk azzal, hogy a menyasszonyi ruhámhoz és az elképzelt hajszínemhez megfelelő árnyalatokkal kísérletezzünk.

Az eredmény nagyszerű lett. A barátnőm azt mondta, hogy max egy profi sminkes tudná megmondani, hogy én csináltam magamnak (hozzáteszem kb 1,5 óra volt a smink elkészítése nekem).

Sok olyan menyasszonyt láttam már, aki nem szokta magát vagy csak minimálisan sminkelni és aztán a sminkes dob rá egy olyan sminket, ami egyáltalán nem illik hozzá, túl erős, túl feltűnő, túlzás minden téren...de csak azért, mert sminkest fizetek akkor már legyen látható. Az igazi esküvői smink pont a temészetességet emeli ki és az arc adottságait hangsúlyozza vagy éppen ellensúlyozza.

Nagy előnye, hogy az este folyamán folyamatosan tudtam frissíteni a sminkem így éjfélre nem volt félig leázott, csillogó fényű kinézetem. Illetve jó, hogy megtanultam magam szépen kisminkelni, azóta is azt gyakorlom.

2013. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
92%
Én a Balaton partján, egy szál könnyű nyáriruhában, lapos kis szandálban, kiengedett hajjal, leheletnyi saját sminkkel mondtam ki az igent, mindössze két tanú jelenlétében. Sosem bántam meg.:-)
2013. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
64%

Én magamnak fogom. Korrektor ahova kell, plusz esetleg egy pici rúzs, és ennyi. Sosem sminkeltem, a világ egyik legfölöslegesebb dolgának tartom.

A haj már más tészta, azt tuti nem bízom magamra, ráadásul majdnem a derekamig ér, így egyedül a nagyon egyszerű frizurák kivételével szinte semmit sem tudok belőle megcsinálni.

2013. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
54%
én sajnálom olyanra kiadni a pénzt,amit én is meg tudok csinálni,így körmök,epilálás,haj,smink saját kézzel készült és nagyon szép lett. ruhámat is én varrtam
2013. jan. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!