Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kétoldalas kártya meghívó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétoldalas kártya meghívó nyomtatására ötlet?

Figyelt kérdés

Mindkét oldal meg van szerkesztve, csak nyomtatni kellene.


De eddig akárhol érdeklődtem, azt mondják, hogy körben kimarad fél centi fehér. De az ronda.


Pl.: Ilyen lenne a meghívó, másik oldala ugyanez csak rajta a szöveg. [link]


És azt mondják, hogy fél centi fehér marad körbe... Hát az milyen már. Ezt tényleg nem lehet máshogy megcsinálni?


2013. febr. 21. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Kérjétek meg, hogy maradjon mert "ti úgy szeretnétek". Nem értem mi akadálya van. Miért maradna ki...
2013. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyomdában csináltatod, akkor mond, hogy ha másképpen nem tudják megcsinálni, nagyítsák fel, és a szélét vágják le. Akkor pont akkora lesz, mint egy boríték.
2013. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, nyomdával akarod megcsináltatni, vagy magad nyomtatnád otthon? A nyomdába úgy kell leadni az anyagot, hogy fél centi kifutót rajzolsz hozzá, az azt jelenti, hogy ha színes, akkor az alapszín kifolyik a vágóvonalon kívülre. Itt az a gond, hogy nem látok vágóvonalat sem. Azért kell kifuttatni, mert a vágógép nem pontosan vág. Ha otthon akarod nyomtatni, akkor mindig lesz üres fehér rész, mert a nyomtatók nem tudnak a szélre nyomtatni, ebben az esetben neked kell körbevágni a kinyomtatott meghívókat.
2013. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
...mondd....
2013. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem otthon. Megcsináltatnánk valahol. De eddig, akik esküvői meghívó nyomtatást vállalnak mind azt mondták, hogy fél centi marad körbe. Nem ez a meghívó konkrétan, mert nem ilyen alak és méret, A/4-es talán pár milliméterrel keskenyebb, de a lényeg az, hogy ugyanilyen telibe mintás, mint egy fotó. De hogy csak margóval tudják megcsinálni. De mikor 700 per darab, akkor hadd ne kelljen már otthon még farigcsálnom, vagy ne legyen már béna kerete. :/
2013. febr. 21. 13:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebb sufni fénymásolószalonok is tudnak akár A3-as méretben is kétoldalas színes lapot nyomtatni, illetve méretre vágni. Tehát jelen esetben mondjuk egy A3-as lapra biztos ráfér 3-4 db kétoldalas meghívó, amit utána csak körbe kell vágniuk géppel.
2013. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, kétoldalas és kifutó nyomtatás. Csak hozzáértőt kell keresni. :)


[link]

[link]


[link]

[link]


Mindkét helyen szerkesztéssel együtt is vállalják.

2013. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mármint az elsőnél nem olyan látványosan látszik, de ha a fűszálakat meg a madárkák faágát nézed, látszik, hogy a papír széléig ér mindkét oldalon.


Mondjuk mindkét cég kifejezetten meghívókkal foglalkozik, tutira meg tudják csinálni Nektek is.


7-es :)

2013. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ó de jó köszönöm!
2013. febr. 21. 13:57
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Grafikus vagyok, meg tudom neked csinálni, írj privátban!
2013. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!