Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Barátnőim rá akarnak venni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőim rá akarnak venni a vőfélyre. Szerintetek is kéne?

Figyelt kérdés

Mi nem szeretnénk..feleslegesnek látjuk.

Kb 40 egy- néhányan leszünk, szóval csak a szűk családi kör és a legjobb barátok. Nem hagyományos lagzi lesz, de szeretnénk egy vacsorát, és egy kis bulit utána, meg egy két játékot. Viszont barátnőim azt mondják, hogy kell a vőfély egy igényes lagzihoz.



2013. márc. 21. 12:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is legyen, ha belefér anyagilag. Tök jó hangulatot ad és átvállalja a szervezési, vendégszórakoztatási, vendégek terelgetésének feladatát. Hasznos is és ad egy plusszt az esküvőhöz.
2013. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk nem rég volt lagzi a családban. Szuper volt a vőfély, a vőlegény násznagya is volt egyben.

Mindig összeterelte, elhallgattatta az embereket, felkomferálta és levezette a játékokat. Nem vitte túlzásba. Nincs olyan rokonod esetleg aki szolidan elvállalná?

2013. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
Hasonló kaliberű esküvőnk lesz, és nem lesz vőfélyünk (a legtöbb stílusától a falra mászunk), ha van legalább egy nagyhangú rokon, akkor teljesen felesleges
2013. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
40%
Én - fotográfusként - nagyon szoktam örülni, ha van egy jó vőfély aki tereli a vendégsereget, bejelenti a dolgokat és úgy umblock levezeti a dolgokat, így nem nekem kell, bizonyos dolgokat csinálnom, ráadásul szórakoztatja a népet amíg én és a pár a fotózással van elfoglalva. Írtam (részben) erről egy blogbejegyzést, akit érdekel, annak szívesen elküldöm a linkjét privátban, csak írjatok. :)
2013. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk se lesz (50 fő,szintén vacsi,szolid buli,semmi lakodalmas nóta és egyéb hülyeség).

Engem irritálnak,túl harsányak.

2013. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
53%

Nem rossz, ha van. Egy jó vőfély a ti igényeitek szerint koordinálja az estét, és sok terhet levesz a vállatokról.

Nem az igényesség a lényeg, hanem hogy ő profin tudja terelgetni az embereket és a hangulatot. Ha látja, hogy nagyon leült az este, tudja hogy mivel aktivizáljon, ha valakivel probléma van, azonnal tud lépni, és a vendégek is őt keresik meg, ha kell, nem titeket.

2013. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
43%
Tényleg minden rosszindulat nélkül kérdezem. Mi a lófittyfenéért kell lepontozni azt akinek más a véleménye mint neked (a lepontozónak), fáj?
2013. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Az a gáz, hogy én még nem találkoztam olyan vőféllyel, akit szívesen elhívnék..engem is inkább zavarnak. Zavar a sablonos szövegük, stb.

Viszont a játékoknál tényleg kéne egy segítő..de most csak ezért nem hívunk el egy vőfélyt.

2013. márc. 21. 12:32
 9/29 anonim ***** válasza:
52%
Csak egy apró kérdés: akik itt felpontozzák azokat a válaszokat, amiből egyértelműen süt, hogy azt hiszik, a vőfély egyetlen feladata az ordibálás, és lepontozzák azokat, akik szerint inkább az este koordinálása, azoknak van bármilyen fogalmuk arról, hogy mégis mit csinál egy vőfély? Vagy úgy általában a rendezvényszervezésről?
2013. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én a legőszintébben mondom h senkit nem pontoztam le..mindenkinek ment a zöld kéz, mert a kérdésemre mindenki hasznos választ nyújtott.
2013. márc. 21. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!