Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőmre meghívhatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőmre meghívhatom a volt barátomat, aki mostmár csak jó barátom, és a tesóját, illetve unokatesóit, akik szintén a barátnőim, vagy ez nagy illetlenség lenne tőlem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Mielőtt meghívót küldesz nekik, szerintem kérdezd meg tőlük, hogy nem lenne-e nekik kellemetlen. Ha nem, akkor nyugodtan, csak a távolabbi rokonság előtt nem kell nagy dobra verni, hogy a volt pasid is meghívtad. De ha nekem egyszer az életben esküvőm lesz, én is meg szeretném hívni az egyik volt pasim, akivel 3 évig együtt voltunk, mert a mai napig nagyon jóban vagyunk. Remélem a leendő vőlegényemet ez nem fogja zavarni. Engem fordítva nem zavarna.
2008. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Először a pároddal beszéld meg. Bizonyosodj meg róla, hogy tényleg nem lenne ellenére. Aztán kérdezd meg a volt barátodat, hogy elmenne-e, nem lenne-e neki kellemetlen. Ha mindenki beleegyezik, akkor nincs semmi akadálya :-) Nem illetlenség, mert barátok vagytok.
2008. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hamarosan lesz az esküvőm...én a Kedvesemre való tekintettel soha nem hivnám meg a volt pasimat, bármennyire is jó a kapcsolat közöttünk.

Régimódi vagyok?

2008. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Egyet értek az előző hozzászólóval.A barátság még meg maradhat.Nem hiszem,hogy a vőlegényednek tetszene ha a " sógór " is jelen van.Kicsit groteszk.
2008. jún. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tartom jó ötletnek, én nem is engedném meg. (pasi vagyok) Viszont voltam olyan legénybúcsuban, ahol a menyasszony exe is ott volt. Az milyen már?
2008. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igaz, akkor nem hívom meg!
2008. jún. 24. 10:03
 7/14 A kérdező kommentje:
Bár szívesen megnézném az arcát, amikor meglát menyasszonyi ruhában, hogy lássa, hogy annak idején mit veszített, amikor szakított!
2008. jún. 24. 10:04
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt van a kutya elásva...nem azért akarod meghívni, mert annyira jó barátok vagytok, hanem azért, hogy megmutasd neki magadat...ez nem szép dolog. Ezzel baromi fájdalmat tudsz okozni...és neked sem lenne a legjobb szerintem!!Bár ez szuvenír csak...
2008. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én ugy veszem ki az iräsdobol...hogy azert akarod meghivni a volt pärod hogy läsd hogy mit szol mikor meglät menyasszonyi ruhàban???ez most komoly???tehàt itt nem pusztän barätsägrol van szo ahogy irod.sztem jo nagy bunkosàg lenne ilyet tenni vele ,meg a päroddal is.és abba bele gondoltäl..hogy mégiscsak esküvöd lesz,aztän majd mielött az oltärnäl ällsz majd arra fogsz godnolni hogy a volt pasid most miket gondolhat magäban hogy lät menyasszonyi ruhäban???hailyeneken jär az eszed.minek mész férjhez?zert hogy megmutasd a volt pasidnak hogy mit veszitett.....???tehàt jobban teszed ha nem hivod meg egyik volt pasodat sem,és ätgondolom méGegyszer hogy ehhez az emberhez akarsz e férjhez menni,és ha igen akkor meg koncentràlj a nagy napra ne pedig a volt pasidra!
2008. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért hívnád meg, hogy jól megmutasd a régi barátodnak, mit veszített, akkor szerintem hozzá se menj máshoz. Most akkor ki a fontos? Az, akivel összekötöd az életed, vagy az akivel lehetett volna?
2008. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!