Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem is tudom hogy fogalmazzam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is tudom hogy fogalmazzam. Szeretnék a felesége lenni, de ez az egész herce-hurca. Mi legyen így?

Figyelt kérdés

a tervezéssel meg mindennel semmi bajom,de valahogy frászt kapok ha arra gondolok,hogy valami nem lesz jó....az én családom 300 km-rel arrébblakik mint mi,ráadásnak nem is nagyon foglalkoznak velünk.szüleim nem élnek,rokonaim egyáltalán nem törödnek velem/velünk,a bátyámmal azért beszélünk,mert muszáj,mivel közös a házunk(öröklés),a növéremmel meg évekota nem beszélünk(fog.sincs miért)ígyhát senki nem jönne el az énrészemröl,derészéröl mindenki ott lenne az esküvön aki neki számit...én meg ottállnék szerencsétlenül,mivel senkim nincs ott :(((

....így végiggondolva inkább nem is akarnék esküvöt,pedig nagyon szeretnék a felesége lenni....mit csináljak?hogy mondjam el neki?hogy lehetneugy megcsinálni,hogy mindenkinekjo legyen???

elöre is köszi a válaszokat :)


2009. szept. 18. 14:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%

Egyezséggel:) Vagyis legyen esküvő, de ne nagy létszámú.


A párod válassza ki a számára legfontosabbakat, és szerintem te is hívd meg a szüleidet és a testvéreidet. Miért ne tehetnéd? Lehet, hogy ezután megindulna valamiféle kommunikáció, kapcsolat-kialakítás köztetek.

2009. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mond el ezt neki amit "nekünk" írtál ide. Ha házasságról beszéltek, akkor mindent elmondhatsz neki ami téged bánt, és nem csak azt ami jó, vagy nem?! Ebben amit leírtál semmi bántó dolog nincs az ő részére. Mond el!!! 22/L
2009. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő elsősorban rólatok szól, a ti ünnepetek. Nem a rokonoké, főleg nem a külvilágé. Ezért az emberek még a legszűkebb körben is képesek házasodni, mellőzve minden külsőséget. Természetes, hogy mindenki meghívja a közeli hozzátartozóit, ha nagyobb esküvőt akar. Nem hinném, hogy számítana, ki, hány meghivottat vonultat fel.
2009. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
most, hogy házasságra kerülne sor, inkább örülnöd kéne anak, hogy új családod lesz. nálunk is hasonló helyzet volt, a 120fős esküvőnkön 20ember volt az én meghívottam, persze mind csak barátok. de csak azért, mert nekem ilyen csonka a családom, nem akartam,hogy a férjem ne hívja meg azokat akiket szeret, és akikkel meg akarja osztani ennek a gyönyörű napnak a szépségeit.és ott mondenki szeretni fog titeket!
2009. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el a barátaid, hogy ők legyenek a "te" részeden.
2009. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

elsö válaszolonak irnám:a szüleimet hiába hivnám,nem élnek!!!! :((


egyébként köszönöm a válaszokat,nagy vonalakban már elmondtam neki,hogy mi a bajom ezzelaz egésszel...hát barátokban sem nagyon bövelkedem,ismerösök persze,sokan vannak,de akikközel állnak hozzám...hááát...:(((

igen,talánmost megindulna valami féle kommunikáció,de félek,nem jo irányba,sajnos nem nagyon törödnek az emberrel,5 éve miota a szüleim meghaltak,hirtelen a rokonok is megfeledkeztek rólunk,hiába kerestük őket....

2009. szept. 18. 15:09
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha így áll a helyzet, hogy neked "kevesebb" a rokonod, az nem a Te hibád! Hívj meg annyi embert, akit tudsz illetve szeretnél. Illetve még ami eszembe jutott, hogy egy esküvő nagyon jó lehetőség a családtagok kibékítésére, kibékülésére. Lehet, hogy a nővéred nagyon is fog örülni a meghívásnak! Ha van kedves barátnőd, őt is meghívhatod... és ne érezd magad "szerencsétlenül", ha más nem, párod anyukája biztos átlát a helyzeten és próbál segíteni neked! (én ezt tenném, ha tudnám hogy a leendő menyemnek nem élnek a szülei.)

2009. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
na igen,ugy látszikkimaradt....szülei neki sincsenek,csak rengeteg rokon meg a testvére.
2009. szept. 18. 15:19
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki árvaházban nő fel, annak is lehet esküvője, nincsen az megtiltva. Sem az megszabva, hogy melyik félnek hány vendége legyen. Egyszerűen üljetek le a leendő pároddal és beszéljétek át teljesen a témát. Ne hallgasd el, hogy Téged mi zavar, milyen problémákat látsz és miktől félsz! Vegyétek mindketten komolyan! Ne poénosan, vagy szőnyeg alá söpörve a problémákat, hanem megoldva azokat. Én nem látok itt semmi olyat, amit ne lehetne.


Az a felvetés, hogy rendezhetnéd a viszonyod a saját családoddal nem hülyeség, de nem is kötelező. Ez csak egy "jó alkalom" erre, nem több. Ha nem akarod, nem muszáj.

2009. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. Amikor én esküdtem, kb 75% volt a feleségem vendége-rokona-stb, a többi az enyém. Nem görcsöltem rajta, nem érdemes. Szerintem nem verseny az, hoyg kinek van több barátja vagy rokona, viszont elég ciki lenne mondjuk egy év múlva azt mondani a pasid unokatestvérének, hogy bocsi, összeházasodtunk, csak nem hívtunk meg, mert nem fértél rá a tizes listára. Szerintem hívjaotk meg mindenkit aki fontos akár egyikőtöknek is, ilyen csak egyszer adódik.
2009. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!