Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Budapesten hol lehet szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet szép esküvői ruhákat varratni viszonylag jó áron? Néztem neten, de azért így ismeretlenül nem annyira jó.

Figyelt kérdés

...akinek pozitív vagy épp negatív véleménye van valamely helyről, ahol varrnak esküvői ruhákat, kérem írja le, sokat segítene.

Iyesmi fazonok tetszenek:

[link]



2013. ápr. 18. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy varrónő ismerősöm a népszínházt utcában lakik és dolgozik. Iszonyat sok versenyt nyert Én kismamaként varrattam nála kertész gatyát ezer éve...


Tarjáni andreának hívják

Iszonyat ügyes fiatal és nagyon jól dolgozik:

[link]

2013. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Én most varratom egy divattervező lánnyal..hát gyönyörűeket csinál,bármilyen elképzelést megvalósít.Mellé még nagyon aranyos is.:)ami szerintem nagyon fontos.bár ő nem szimpla "varrónő",egyébként a Tarjáni Andrea sem sima varrónő,hanem inkább tervező.őt is néztem,de hozzám ennek a lánynak a ruhái sokkal közelebb állnak.
2013. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ja! a link lemaradt.:)

[link]

2013. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én itt varratom:

[link]

2 ruha kerül 149000 FT-ba. Elég jó referenciái vannak!

2013. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!