Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A kövér lányok nem mennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér lányok nem mennek férjhez?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, hogy igen. De miben? Tudnátok ajánlani kimondottan kövér, 100kg feletti lányokra tervezett esküvői, menyasszonyi, menyecske és egyéb alkalmi ruhákat? Ha lehet, képekkel, linkekkel?

Teltlányos topic, bunkó beszólásokat légyszi ne írjatok! Köszi!



2013. ápr. 19. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom a legtöbben varratnak maguknak ruhát.
2013. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

[link]


[link]


[link]


csak igy az első három amit találtam


Rengeteg csodaszép van telt nőknek is,olyan ,amiben te is a legszebb királylánynak érzed magad.


Ne félj bemenni szalonba se.

Magyarországon a nők jó része van elhizva,fel vannak készülve erre a szalonok.

2013. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
2013. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Egy szalonba se mentem be, mert nem voltam hajlandó 100-150 ezret, ha nem többet kidobni az ablakon emiatt. Rendeltem a tidebuy.com-ról egy egyéni méretemre szabott ruhát. Vámmal együtt 38 ezer volt, és 34 ezerért tudtam eladni a Teszveszen. És nem volt gagyi! (Csak hosszabb lett, mivel azt hittük, sikerül magassarkút vennem...)
2013. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Én átlagos testalkatú vagyok, viszont láttam már Budapesten hogy van direkt molett hölgyeknek is külön esküvői/alkalmi ruhaszalon. Most rákerestem Googleban, úgy hogy "molett esküvő" és az első találatok közt ki is adta, jól emlékeztem. Nem írom le a szalon honlapjának címét, mert úgyis kitörölnék azzal az indokkal, hogy reklám, de szerintem te is megtalálod majd egyből. Sok boldogságot kívánok!
2013. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Tizsami! Én 105kg vagyok, és 4 ruhát is próbáltam, ami nagyon jó volt, a 4-esbe beleszerettem. :)
2013. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

[link]


[link]


[link]


Ez az utolsó a kedvencem :) Amúgy próbálj fel több ruhát is, biztos lesz olyan, amiben csinosnak érzed magad :)

2013. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
2013. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Neked is leírom röviden, amit sok helyre:


Rengeteg szalonban, még kifejezetten molett szalonokban is előnytelen ruhákat akarnak majd rád tuszkolni. Igaz, hogy Magyarországon sok az elhízott nő, de ennek ellenére a korral és a divattal nem igazán haladunk ilyen téren.


Egy nagydarab menyasszony esetén a legfontosabb, hogy lágy, könnyű, puha anyagú legyen a ruha, tehát ilyen:

[link]

és ne ilyen:

[link]


A merevített, fűzős, abroncsos dolgokat felejtsd el! Rengetegen fognak fűzőt javasolni alakjavítás céljából, de ne menj bele. A fűző ekkora feleslegnél már csak muffint csinál sajnos, nem alakot.


Mell alatt vágott fazon legyen. Ez az egyetlen, ami csinosabbnak, arányosabbnak mutat, ráadásul magasabbnak is. A derékban, csípőben szabott dolgok tabuk.


Nyakkivágásban a V kivágású valamint nyakbakötős modellek kifejezetten jók, és sok molett nőnek előnyösek a rövid/hosszúujjas fazonok is.


Színre törtfehér, ekrü, elefántcsont legyen, és ne hófehér, mert az szintén karcsúsít egy csöppet optikailag. Fontos, hogy matt és ne fényes hatású anyag legyen.


Az én javaslatom, hogy mindenképp varrass, mert szalonban nehezen fogsz szép és modern molett ruhát találni sajnos.


Én ilyeneket javasolnék:


[link] (valaki már linkelte, de nekem is abbsozlút kedvencem)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


alkalmi, menyecske:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha a menyecskeruha vörös lesz, akkor ne élénkpiros, tűzpiros vagy téglaszín legyen, hanem inkább mély, bordó, borszínű, sötétvörös.

2013. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Bátyám egy 150 kilós nőt vett el, szóval de, férjhez mennek. Varratta valahol a ruhát, mert ő sem talált sehol magára.
2013. ápr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!