Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A kövér lányok nem mennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér lányok nem mennek férjhez?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, hogy igen. De miben? Tudnátok ajánlani kimondottan kövér, 100kg feletti lányokra tervezett esküvői, menyasszonyi, menyecske és egyéb alkalmi ruhákat? Ha lehet, képekkel, linkekkel?

Teltlányos topic, bunkó beszólásokat légyszi ne írjatok! Köszi!



2013. ápr. 19. 15:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%

igen, nekem is elsőre a [link] ugrott be. és az ottani képek. olyan húsos csajok is elkelnek, hogy csak nézek.


no nem mintha én egy nádszálkarcsú modell lennék, de ha egyszer az életben esküvőm lesz, az tuti, h lefogyok, mire odakerülök, ha belebolondulok is. ezekben a nőkben egy fikarcnyi hiúság, igényesség nincs?

nem bunkó akartam lenni, csak szeretném megérteni ezeket a menyasszonyokat. nem egyszerűbb lefogyni legalább a konfekcióméret felső határára, mint a fél várost bejárni egy normális ruháért?

2013. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Kedves utolsó! Aki világéletében kövér volt (mint pl. én is) nem fog az esküvőjére megváltozni. Mi értelme lenne? 24 évet eléltem eddig kövéren, akkor pont az esküvőmre lennék vékonyabb? Nekem ez nem annyira fontos. Aki csak pár éve hízott el, és előtte vékony volt, azt megértem, hogy ráncba szedné magát. Az más tészta.


24N

2013. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%

Utolso elotti..


Nem mindenkinek van lehetosege lefogyni, mert nem mindenki onhibajabol tulsulyos ett se felejtsuk el.

Raadsul sokkal tobb tulsulyos elegedett embert ismerk, mint atlagos testalkatut, elfogadta magat egyszer olyannak amilyen, raadasul a parja is moletten szereti, akkor mirol beszeleunk?


Ruhakerdesre raterve, itt az egyik valaszado eleg jol leirta. A szempontokat (megha nekem a linkelt ruhak jo resze ne is tetszik)

Az a baj, hogy a molett szalonok ruhait igaz, hogy plusz size modelekkel reklamozzak, de mind olyan, hogy hiaba x kg osak, amugy tokeletes az alakjuk, valljuk be, hogy a valo vilagban nem igy van... A legtobb fazon karcsusitott, es egy alma alakon magyarazza meg nekem valaki, hogy hogy gondoljak, hogy mutatni fog...

Fontos a konnyu anyag, mell alatt szabott....de ezt mar le is irtak...



Sok boldogsagot

2013. ápr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szzsófia válasza:
72%

Nem gondolom, hogy mell alatt kell szabottnak lenni a ruhának. Ha megfelelően van levéve a méreted és nem kis ruhából csinálnak nagyobbat akkor ez csodálatosan áll a duciknak.

[link]


Barátnőmnek ilyen a ruhája és mondhatom igazán csinos benne.

2013. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
22%
Jo beteg bátyád van...
2013. júl. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%
2013. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!