Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A Top Gun zenéje milyen ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Top Gun zenéje milyen ötlet polgári szertartáson? Odavaló?

Figyelt kérdés
Csak polgárink lesz.Szerintetek jó ötlet?Kinek tetszik?Hallottatok már olyat ahol ez szólt?köszi!
2013. máj. 8. 09:25
 1/5 A kérdező kommentje:
2013. máj. 8. 09:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha NEKTEK ez megfelel, és ezt szeretnétek, akkor bármilyen zene megfelelő. ÉN biztosan nem ezt választanám, de nem vagyunk egyformák. :)
2013. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szerintem nem rossz.
2013. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Túl azon, hogy úgyis nektek kell eldönteni, néhány észrevétel.

1. A magyar változat a Filmslágerek magyarul válogatáson jelent meg. A szöveg egyértelműen a filmről íródott, többször is utal a repülésre. Szóval ha nem pilóta vagy stewardess valamelyikőtök, akkor nem biztos, hogy nyerő. Emellett a dal szól a szerelmeskedést is említi, ha metaforikusan is. Megint csak a ti dolgotok, de ez lehet direkt egy esküvőn.

2. Az angol szöveg nem annyira direkt kapcsolódik a filmhez, meg úgysem értik, de nem egy beteljesült szerelemről szól. Ahogy én értelmezem, inkább egy futó kapcsolatról, amiből vagy lesz valami vagy nem hosszabb távon.


És még két szubjektív szempont:

Még nem találkoztam a dallal esküvőn, de ha mégis előjönne, akkor két okból állnám meg nehezen, hogy mosolyogjak.

3. Bár a dal a Top Gun filmzenéjeként vált híressé, és a Top Gun romantikus filmnek számít (erről még később:), de máshol is szerepelt. Nekem például az Ocean's eleven egyik legviccesebb jelenete ugrik be róla.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=QsC..

4. De ha ez nem jut eszembe, akkor is biztosan eszembe jut Quentin Tarantino, amint elmagyarázza, hogy miről szól a Top Gun.

http://www.youtube.com/watch?v=vyN8VN4BSzM

2013. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát az utolsó hozzászólónak igaza van-kilőttük a listáról :)
2013. máj. 8. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!