Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi véleményetek erről a melltartóról menyasszonyi ruha alá?

Figyelt kérdés

Http://alkupiac.hu/termekek/52440_lathatatlan-melltarto

nem kicsik a melleim és sajna nem olyan feszesek, hogy szabadon hagyjam őket. :(



2013. máj. 13. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan drága, szóval ha tudsz rá szánni, érdemes lenne megpróbálni, veszteni nem nagyon veszthetsz vele

Gratulálok!!! :)

2013. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ismerősöm megjárta vele. Kis izzadásra egyszerűen leesett róla, nem tapadt :S Én inkább azt javaslom, hogy tetess a menyasszonyi ruhába kosarat, sokkal biztosabb, nem mászik el, nem esik le, és még olcsóbb is (én is így csináltam) :)
2013. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes lehet kipróbálni.

Csak szerintem minél előbb vegyél egyet, és próbáld ki nyugodt körülmények között, nehogy pont az esküvőn derüljön ki, hogy nem ér semmit.

2013. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek alá melltartó? Nekem betéteket varrtak bele. Kényelmes volt és sokkal jobb mintha szenvedtem volna valami akármilyen melltartóval.

Persze volt szalon, ahol meg akarták magyarázni, hogy melltartó kell, push upos (anélkül is alig fértem a ruhába, amire ráakartak beszélni) de hát ott amúgy is hülyék voltak.

2013. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem, meg is jártam vele, az én melleim viszonylag kicsik és feszesek, egy ruha alá vettem fel, aminek nincs háta, nem akartam, h a mellbimbóm látszódjon. Nekem is hülyén állt, odaadtam a barátnőmnek, akinek picit lóg a melle, le is esett róla egyből! Tartás nulla. Senkinek nem ajánlom! Több ismerősöm is megjárta vele! Szerintem találj ki valami mást! Sok Boldogságot! :)
2013. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Életemben nem hordtam ilyet, de elsőre látom rajta, hogy nem túl komfortos...szóval én biztos nem venném fel. Úgy aláizzad szerintem az ember, hogy aztán csak szenved tőle. Ennél egy sima fehér pántnélküli sokkal jobb, de amiket az előttem lévők mondtak még jobbak :)
2013. máj. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerül sokba,próbáld ki ha gondolod,de nehogy az esküvőn először,mert megjárod vele.


Van nekem is,valami szörnyű.Kerek feszes melleim vannak,nem túl nagyok.Egyszerűen leesik.

Irtó ciki volt,sétálunk az utcán,rajtam kis ruha,alatta ez,erre kiesik a ruha alól,le a földre...

2013. máj. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez még a reklámfotókon se tart normálisan :D

Milyen ruhád lesz? Minden ruhába meg lehet oldani a melltartót! Ha pánt nélküli, akkor fűzőt vegyél alá, az a derekadon támaszt, ha háta nincs, akkor variálható pántosat.

De az is egy lehetőség, hogy a ruhában oldod meg. Keress olyan varrónőt, aki táncos ruhákat szokott varrni. Anno volt egy versenytáncos szobatársam, nagyon izgalmasan néztek ki a ruhái! Amelyiknek semmi háta nem volt, még abba is beleügyeskedték valahogy a melltartót!

2013. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!