Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeptember 7-én lesz a lagzink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember 7-én lesz a lagzink. A zenekar ma visszamondta a szereplését. Mit tegyek? Van 3 hónapunk.

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni abban, hogy jó zenekart találjak jó áron. (Tudom, ez már elcsépelt). Nem mulatósat, inkább modernebb zenét szeretnénk, max 3 fő, lehetőleg egy női énekessel, de ha nem, az sem baj. 100 000 Ft alattit keresünk- a páromnak még az is sok..... De kérlek, segítsetek. Az esküvő Balatonszemesen lesz ez év szeptember 7-én....
2013. máj. 29. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
addig még van idő
2013. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt próbálkozz meg:

[link]


Viszont 100.000 alatt nem tudom, hogy találnál zenekart. A hangtechnika bérlése (keverőpult, mikrofon, hangfalak, szállítás költségei, ...) + hangtechnikus ember is több tízezer forint. Ehhez jön még a zenekari tagok bére.

2013. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen zenekart szeretnétek? DJ-vel hogy álltok? Meg lehet vele beszélni, hogy milyen zenéket játszon, valamint ha a vendégeknek lenne valami kívánsága, akkor azt 99%ban teljesíteni si tudják. Igazából azt játszanak le amit ti szeretnétek, a mulatóstól lady gaga-ig.
2013. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Merre lesz a lagzi? Nekem van ismerős akik válalnak fellépést. Csak egy a baj, ők hagyományos lakodalmas zenét játszanak és nem női énekessel. De ha minden kötél szakad megadhatom majd az elérhetőségüket. Nem fiatalok, de legalább tapasztalt zenészek. Lassan már csak hébe hóba lagziznak, csak kisebb bulikra, meg falunapi stb kre járnak. Talán elvállalnák a nosztalgia kedvéért még feleannyi pénzért is+kaja.
2013. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
DJ-ről már én is hallottam, de nem tudom, az milyen lehet. És ők milyen árban vannak? Balaton környékén tudnátok valakit ajánlani?(honlappal, demoval együtt, ha lehet)
2013. máj. 29. 12:43
 6/16 anonim ***** válasza:
A DJ mindig olcsóbb, mint a zenekar (hiszen csak egy embert+hangszerelést kell fizetni). Ne úgy képzeld el, mint a diszkóban, hogy csak tuc-tuc zenét játszik, hanem pontosan megbeszélitek vele, hogy milyen stílusúakat játsszon (pl. 60-as, 70-es évek rock, 80-as évek pop stb). Nagy előnye az olcsóságon kívül, hogy a számok eredetiek, tehát nincs olyan, hogy elcsuklik a hangja, vagy hamiskás :)
2013. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

[link]


Én őket ismerem, de nem tudom, hogy neked tetszene-e!

2013. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én voltam DJ-s esküvőn, nekem nagyon tetszett. A mi esküvőnkön férjem kérésére zenekar volt, a barátnőméknek DJ, de azt mondta a férjem, hogy baromi jó volt a DJ és ha lenne legközelebb DJ-t hívna. Gyakorlatilag bármit kérsz, megvan neki, ha nincs, előtte úgyis be tudja szerezni. Egy dolog nem tetszett, de szerintem ezt meg lehet vele beszélni, 2 után elkezdett diszkós mixeket játszani, én azt meg nagyon nem bírom. Esküvő haver, nem dizsi. De ha nektek az is belefér, miért ne? szerintem nézelődjetek, lehet, kb. annyiba kerül, mint a zenekar, de nagyobb a repertoárja.
2013. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet kártérítést kérni a lemondásért? Volt szerződés?
2013. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

azért három hónap még nagy idő, durva lenne a kártérítés... O.o :O


nekünk 3 héttel előtte mondta le a fotós, 2vel a videós (haláleset, másikat kirabolták - és sajnos nem kifogás :( )

és találtunk mást

2013. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!