Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt az esküvőtökön fényképész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt az esküvőtökön fényképész, vagy videós?

Figyelt kérdés

Mennyibe került ez nektek?

Örültök, hogy volt, vagy nem érte meg az árát?

Ha nem volt nem bántátok meg, és miért nem volt?


2013. jún. 9. 17:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%

Nem volt egyik sem.

Fényképezni a családtagok közül többen fényképeztek, jó minőségű képek készültek és utána mindenki kiírta, amit fényképezett és így megvolt az összes és rengeteg kép közül lehetett válogatni. Némelyikre meg sem lehet mondani, hogy amatőr csinálta és nem profi.

És készítettek videót is a rokonok, így van videónk is.

Szóval nem bántuk meg, hogy nem fizettünk ezért pluszban több 10 000 Ft-ot. Mert ennyibe került volna. Ennyire azért nem álltunk jól anyagilag. Itthon pedig már bármit meg lehet szerkeszteni.

2013. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 eNerdzsy ***** válasza:
47%

Egyik barátunk hobbi szinten fotóz, és volt már 10-15 esküvőn is a miénket megelőzően.


Ingyen vállalta és nem csak nyomtatott képeket kaptunk (mint a "profi" fotósok esetében, hanem a digitálisakat is).


A felbérelt profi fotósok esetében számítsatok arra, hogy elkérnek egy összeget amiért elmennek fotózni (30-50 ezer) de ezek után még a képek minden egyes darabjáért is fizetni kell, és nem tudtok magatoknak másolatokat máshol készíttetni.

2013. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Volt és 150 volt a kettő. Nem lett extra szuper frankó celeb óriásplakát és hollywoodi stílus, mint amire manapság olyan sokan utaznak, meg ha nem olyan, akkor már elhordják minden szarnak az anyagot, de én maradéktalanul elégedett vagyok. Minden meg van örökítve, úgy ahogyan történt.


Ha jól sikerül a lagzid nagyon fogod bánni, ha nem lesz fotó-videó. Jó persze az összes vendég is fotózik, de arra ne számolj. Pl. anyósom egyfolytában fényképezett, 3 fénykép sikerült úgy, hogy nem olyan nagyon homályos. Na meg manapság már telefonnal fotóznak a népek, az meg aztán végképp nem nagy szám minőség. Ráadásul utána vagy odaadják a képeket vagy nem. Engem is csak nyaggat mindenki, hogy küldjem már nekik a képeket, tudod nekem hányan küldték? Egy valaki. Pedig egy rakás képen, meg a videón is látszik, hogy egy csomó mindenki kattintgat, persze nekik eszükben sincs odaadni, amit csináltak, de én küldjem az egész anyagot nekik.


A képeket szerintem nem kell magyarázni. Csoportképek, fontos pillanatok stb. nagyon jó átnézni.


A videó meg olyan, hogy mikor ott vagy az esküvőn, lagziban annyira fel vagy pörögve, meg annyira gyorsan pörögnek az események, hogy a felét fel sem fogod. És akkor majd mikor nézed a videót, akkor eszedbe jut, hogy ú tényleg jaj de jó volt, jaj mit csinált, de jó/vicces/aranyos, jé ezt nem is láttam ilyen is volt, de jól érezte magát, úristen azelőtt sose láttam táncolni, nézd, hogy nyomja stb.


Eredetileg én is izéltem, hogy én nem szeretem, ha videóznak engem, meg úgy is lesznek fotók, de rábeszéltek. Hála az égnek!!!! Másnap ahogy kipattant a szemem már egyfolytában azzal voltam elfoglalva, hogy meg akarom őket nézni, de jó lesz. És tök jó is volt, annyi újdonság, meg meglepetés volt a videón. Ahogy elhoztuk azzal kezdtem, hogy gyors egymásutánban 4x megnéztem.

2013. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Volt, 120 ezer volt együtt a kettő, készült rengeteg kép több helyszínen, videóztak, fotóztak déltől, másnap hajnalig, kaptunk 3 albumot, 3 dvdt, 100 kinyomtatott képet, minden vendégnek elhívtak még az esküvőn egy képet, azt kapták ajándékba a süti mellé.

Nyilván, kell fotós, videós, anélkül én el se tudtam volna képzelni. Akárki akarámit mond, nem olyan az, amit a vendégek készítenek. Nekünk is csináltak vendégek is, de van különbség. Van azok közt is pár jól sikerólt fotó, de ezek is kellenek. A video meg pláne. Szörnyen érezném magam, ha soha sem tudnám újranézni azt a napot.

Én max azt bánom, hogy kértem az albumokat, anélkül csak 80 ezer lett volna és őszintén nem sokszor veszem elő őket, inkább gépen nézegetem a képeket.

2013. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

ma 17:21

Mi megkaptuk dvdn is az összes képet, szó sem volt róla, hogy csak nyomtatottak legyenek, ez hülyeség, több ezer kép készült, nagy lett volna mindet kinyomtatja:)

2013. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

nekünk is volt mindkettő, bár fotós a lagzin nem, mert nekem is megmagyarázták, hogy "nem kell, úgyis csomóan fognak fényképezni!" hagytam magam lebeszélni, pedig csak 10E Ft plusz lett volna... hát mit ne mondjak, nagyon megbántam, kb. 3db értékelhetőnek nevezhető kép lett a több 100ból... :(

videós is volt, ha újracsinálhatnám, újra hívnék, de hogy nem azt, aki volt, az hétszentség... :( olyan savanyú fejet vágott végig, hogy "öröm" volt nézni...


a fotós 50E volt (500 retusált kép DVDn, nagy felbontásban+kis felbontásban)

a videós 60E, 3garnitúra (3*3), festett DVD-t kaptunk, egyedi tokban - természetesen a legelőnytelenebb fotót sikerült rátennie... :(

2013. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%

3-as vagyok, mi is megkaptuk az összeset DVD-n.


De itt is van egy fotós szokta írogatni, hogy az igazi jó igényes fotós nem adja oda, mert ezért meg azért nem. Hát én ezért sem a tipikus nagy számokból akartam választani, ha már választottunk. Nekem nem vigasztal, ha a 75 éves nagyanyámról összesen két kép van, mert a többi a fotós véleménye szerint nem üti meg a mércét.

2013. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

én "ismerem" a fotóst, aki írogat, nagyon tetszettek a képei, kértünk is ajánlatot, végül olyan csinálta, aki a fele összegért eljött...


elhiszem, hogy olcsók még így is a többi országhoz képest, de ez pl., hogy nem adja ki a képeket, ez kifejezetten egy (számomra) gusztustalan húzás...

2013. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk így összesen 850 képünk lett csak a szertartások és a lagzi. És még így is úgy vagyok vele, hogy hát lehetne több. Lehet, hogy egy idegennek ez túlzás meg hülyeség, meg mikor én is nézegettem más képeit hamar ráuntam, de olyan rohadt jó esküvőnk volt iszonyatos jó bulival, hogy tényleg úgy vagyok vele, hogy legszívesebben minden pillanatról nézegetném a képeket. Nekem ez jobban bejön, mint legyen negyed ennyi ő szerinte extra színvonalas mit tudom én milyen fasza képünk. Minőségre amúgy a mieinkkel sincs baj, max. nem olyan hú de kreatív látásmóddal készültek. De engem nem zavar, hogy teljesen egyszerűen az van a képeken, ami történt.
2013. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk a barátok, családtagok fotóztak, videóztak. Néhányan közülük olyan ügyesen csinálták, hogy komolyan überelték egy-két profi fotós munkáját, amiket azóta láttam. Gondolom, mondanom sem kell, hogy nem bántuk meg, hogy erre nem kellett még költenünk a szűk költségvetésből, főleg miután megláttuk, milyen jó lett a legtöbb kép.
2013. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!