Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak dacbol hazasodott meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak dacbol hazasodott meg?

Figyelt kérdés
4 évig voltam egyutt a párommal,végul otthagytam,mert rájottem nem tudunk egyutt elni. Egyszeruen nem tudott felnoni hozzám.Sokat konyorgott,hogy fogadjam vissza. Ezután hirtelen(pár honap után) teherbe ejtett egy not es felesegul vette.a családom szerint duplán orulhtek hogy elhagytam,mivel nem elég,hogy iszik még felelotlen is. nekem mégis roszul esik,hogy nem tudott mellettem felnottként viselkedni és ez lett a kapcsolatunk vége.

2013. jún. 17. 14:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Vége a kapcsolatotoknak, innentől semmi közöd hozzá, ne foglalkozz mással.
2013. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy dac és az sem biztos hogy nem fog müködni nekik.Mindketőre láttam már példát.
2013. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem az,mert mindig azt hajtogatta, hogy csak 30 folott akar nosulni
2013. jún. 17. 14:41
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, most kapaszkodj akkor bele úgy mint anyánk, hogy bosszúból meg dacból meg a családja miatt nősült meg, de még téged szeret, vagy a kedvenc verzióm, hogy "hát csak nem lehet olyan rossz mégis, ha kell másnak" pffff hitegessétek csak magatokat, keressétek mindig az ilyen alkoholista bánatokat, körülötetek meg tönkretesztek pár embert, amit nem vesztek észre.
2013. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok.majd az idő megmutatja.Mindenesetre téged nem szerethetett annyira hogy elvegyen,lehet most szerelmes lett,plusz közbejött agyerek is.
2013. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Belém nagyon szerelmes volt, e felol nincs kétségem.
2013. jún. 17. 14:47
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen, tipikus kérdező a négyes vagyok. Ilyenkor a tanácsokból csak a számodra teccőre válaszolsz, abba kapaszkodsz bele. "biztos csak mert becsőszott a gyerek és ezért...." pofára fogsz esni
2013. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Miert esnék pofára, nekem már van volegényem és mi tényleg szeretjuk egymást.Nem csináltatok magamnak gyereket,csak hogy elvegyenek. a mi kapcsolatunk eleg eros és bizom a szerelmében.
2013. jún. 17. 14:52
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni. Sok hosszútávú kapcsolatnál van ez, hogy a pasival semmit se lehet kezdeni, egyszerűen azért, mert a pasik olyanok, mint egy bolygó. Haladnak előre a semmiben, majd lesz valami alapon, egészen addig, ameddig valaki ki nem mozdítja őket ebből az állapotból. Ha nem találnak ilyet, akkor csak tehetetlenül vannak továbbra is. Nyilván te nem voltál olyan, aki kimozdítja őt.


És akkor mikor egy ilyen semmilyen kapcsolatnak vége, akkor nagyon gyakran az van, hogy a pasi hirtelen talál egy nőt, aki meg olyan. És akkor mindent ráaggat, megvesz neki, elveszi, gyereket csinál neki. Az ex meg csak néz, hogy ezzel meg mi van? Hát talált olyat, aki kimozdította a kamasz kisbolygó állapotból.

2013. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
és nem gondolod akkor, hogy ilyen érzetü kérdést felteszel amiben még az exed tetteit feszekedet? ez nem azt mutatja, hogy te ennyire boldog vagy. tényleg nem rosszindulatu akarok lenni csak ilyen esetekben ez a tapsztalatom.
2013. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!