Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak dacbol hazasodott meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak dacbol hazasodott meg?

Figyelt kérdés
4 évig voltam egyutt a párommal,végul otthagytam,mert rájottem nem tudunk egyutt elni. Egyszeruen nem tudott felnoni hozzám.Sokat konyorgott,hogy fogadjam vissza. Ezután hirtelen(pár honap után) teherbe ejtett egy not es felesegul vette.a családom szerint duplán orulhtek hogy elhagytam,mivel nem elég,hogy iszik még felelotlen is. nekem mégis roszul esik,hogy nem tudott mellettem felnottként viselkedni és ez lett a kapcsolatunk vége.

2013. jún. 17. 14:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nagyon boldog vagyok, csak bánom hogy 4 évet pazaroltam egy ilyen emberre
2013. jún. 17. 14:59
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjem exe bír ezen pörögni, hogy ő tudja, hogy még mindig halálosan szerelmes belé a férjem és úgyis utána vágyakozik, engem meg csak poénból vett el. Ja és persze ő is tökre boldog az új pasijával, csak mi csesszük el az idillt (? életembe hozzá nem szóltam, azt se tudnám hogy hívják ha nem zaklatna időnként). Szerintem tegyél egy szívességet magadnak és törődj a saját dolgoddal, hacsak nem szeretnél röhejes lenni. Mert pl. magamból kiindulva totál szánalmasnak és nevetségesnek tartom az exet, aki folyamat azon rugózik, hogy azt bizonygassa, hogy engem mennyire nem szeret a férjem és ő az igazi szerelem, ámbár az ő kapcsolata maximálisan szuper és úgysem fogadná vissza. És ne hidd azt, hogy csak azért mert nem nekik mondod nem fogják megtudni, mert úgyis van olyan pletykafészek aki elmondja, akkor meg megint csak te kerülsz sz.r helyzetbe, mert még a mostani párodnak is magyarázhatod, hogy miért rugózol folyton az exeden.
2013. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én boldog vagyok és pont les.zarom,h mi van az exeimmel,akárhány évig is voltam velük! Te meg döntsd el,h nekünk hazudsz vagy magadnak,hogy nem érdekel az exed,mert az utóbbi gázabb... Ha téged szeretne, veled lenne! Tudod a pasik nem ilyen bonyolultak,ha kell neki valaki,akkor kell,ha nem,akkor meg les.zarja!
2013. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban maradéktalanul boldog lennél, akkor nem foglalkoznál ezzel.

Így azonban inkább egy ilyen "remélem legalább az exnél jobb nekem" benyomást keltenek az érzéseid.

2013. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha te boldog vagy azóta miért furcsa ha a másik fél is az?
2013. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha bánod, akkor minek törődsz még mindig vele? Most is pazarolod rá az idődet. Egy anonim oldalon hazudsz, dacból? Vedd már észre magad. Ne foglalkozz vele, foglalkozz a boldogságoddal, a szerelmeddel.
2013. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2013. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az én expasim a kapcsolatunk alatt folyton azt mondogatta hogy soha nem akar gyereket mert csak nyafognak, nyáladzanak, nagyon undorítóan beszélt róluk.

Szétmentünk ( én szakítottam) 1 év múlva meg is született gyereke a nővel és a gyerekkel azóta is együtt van (10év) tehát nem dacból vette el és minden képen boldogan ölelgeti a lányát.

Van ilyen

Engem mondjuk nem érdekel/érdekelt, vagyis csak annyiban, hogy örülök annak hogy boldog, és megtalálta a megfelelő nőt, maga mellé. Mi nem illettünk össze pont olyan okok miatt amiket te is írtál.

2013. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!