Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki saját magának készítette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki saját magának készítette az esküvői frizuráját az válaszolna?

Figyelt kérdés
Mennyire volt tartós? Megmutatnád hogy sikerült?
2013. júl. 10. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

hmm

mivel alig 5cm a hajam nem volt külön befésülve (nem lett volna értelme :-)))

némi zselé és teljesen okés volt másnapig

mondjuk alapban is olyan a hajam h ha reggel belövőm akkor estig nincs gond vele

sajna képem nincs

nekünk 2 tanús volt és kb 10 perc

2013. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A menyasszonyi frizurámat nem én készítem(mert tisztában vagyok a korlátaimmal...úgy fog remegni a kezem, hogy úgysem lennék képes rá:) a sminkemet is ezért bízom másra), de az alkami frizuráim ki szoktak tartani hajnalig.

Jó minőségű lakk kell, amitől nem fog zsírosnak hatni, de jól is tart (nekm a taft, és a wellaflex vált be erre)

Plusz nagyon erős csatok

Ez a Kallos régi Frizeur márkájú... Nem is drágább mint a többi, denekem más meg sem tartja a hajam, ez pedig 1 hónapos használatot is bír (minden nap tűzött hajam van, hajgumit nem használok)

Ezen felül jó ha van hajtű is, erre nem tudok márkát mondani, ezzel lehet láthatatlanul tűzni olyan helyen, ahol a hullámcsattal nem menne (gondolom tudod, ha be mered magadnak vállalni a frizurát)


Rövid haj esetén pedig a jó beszárítás és megfelelő mennyiségű, minőségű lakkal dolgozik a fodrász is, nem lesz az kevésbé tartós...

Képet nem tudok küldeni, mert nem vagyok gépközelben, ezen a készüléken pedig nincs..

2013. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!