Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek egy 80 fős esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 80 fős esküvő kb mennyi pénzből jön ki?

Figyelt kérdés

Kb mindenből igyekszünk a középkategóriás dolgot választani.


A keretünk 2 millió forint ,de én azért kicsit lejjebb szeretnék költeni.


2013. júl. 12. 09:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem egy vidéki városban tartjuk étteremben. De a piát mi visszük.
2013. júl. 12. 09:40
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
1,5-ból már össze lehet rakni, ha nem akarsz luxusdolgokat és trendi hülyeségekre sem akarsz költeni.
2013. júl. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. 1,2 millára le lehet szorítani úgy, hogy nem romlana vészesen a minősége a dolgoknak.


Pl.:

Te készítesz el pár dolgot, ha van egy kis kézügyességed, de minimum te szervezed, ha már veszed a dolgokat, nem esküvőszervezőt kérsz meg. Ez olyan luxus, amit te is megtudsz csinálni, még ha esetleg vendégeknek szóló ajándékot nem is tudsz csinálni.


(láttam egyszer egy nagyon aranyosat, pici üvegekben - mint az erős pistáé - a menyasszony és a vőlegény által főzött lekvár volt, kis bilétával. Hasonló: [link] )

2013. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
1millából kijön!
2013. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
a díszítést édesanyám csinálja. Mi szervezzük. A tortát és süteményeket keresztanyám, neki fizetünk ,de azért olcsóbb mintha mástól rendelnénk. A húgom fotós szóval a képeket ő csinálja és a videós pedig az ő párja.
2013. júl. 12. 11:31
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Akkor 900 ezerre is le lehet tornázni. Az egyik legdrágább a fotós, nektek ez alapból pipa, illetve az italok. Ha olcsón juttok ehhez is, akkor minden oké :)
2013. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk 85 fős volt, kb 2,5M-ben állt meg a végén és az volt amit te írtál. Semmi luxus, kb középkategória, kézzel készített meghívó, ingyen fotós, ingyen operatőr, ingyenfodrász, sminkes. Majd meglátod hogy szalad el a lóvé, és mindig lesz vmi ami még kéne.
2013. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

na, akkor még az 1milla is sok, amit írtam! :) nálunk is ilyen volt, sok minden volt baráti áron (nagy az ismerettség :P ), a 120főnk volt 800E, cakkumpakkum :)


Szóval így olyan 7-800at mondanék neked is, mert ruhád meg virágod mondjuk tuti nem lesz olyan olcsón, mint nekem ... (a kettő együtt 50E volt)

2013. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7/8 nektek hol volt az esküvőtök? Azért ennyit nem szeretnénk rákölteni mivel házat most vettünk nem régen és azt szeretnénk nem sokára elkezdeni felújítani. Mi mennyibe került ,hogy ennyibe került végül az esküvő?
2013. júl. 12. 18:01
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

Veszprém Betekints fogadó. ( ott kivettünk pár szobát is, az mondjuk megdobta)


Menü: 5500*85

Zenekar: 120

Szállás a vendégeknek: 120

Ruhabérlés: 180

Dekor+virág étterem+templom: 120

Pia: 600

Sós édes sütik, + a torta: 60

Koktélbár: 150

Vőféj 60


Ezek csak a nagyobb kiadások, és számtalan apróbb, amit neki se állok sorolni. Varrattam egy tényleg jó nyári öltönyt 80-ért pl. Szóval megy a pénz...

2013. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!