Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van aki saját kezüleg készítet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki saját kezüleg készítette a fátylát?

Figyelt kérdés
Mennyiből jött ki? Nehéz volt megcsinálni? Képet tudnál mutatni?
2013. júl. 19. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes vele foglalkoznod, ha nem vagy varrónő. Vaterán 3-4 ezer Ft-ért már elég szép fátylakat lehet venni, de persze vannak ennél olcsóbbak is.
2013. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha sima szegett fátylat akarsz, akkor neked a boltban megvett anyagból drágábban jön ki, mint ha megvennéd.

Ha csipkeszegélyest, akkor meg aztán pláne... nekem egy majdnem 3méteres vastag, csipke szegélyű fátylam volt (mantilla), 5500Ft volt postával együtt.

Na most, ha ezt olyan széles csipkéből varrni akartam volna... a szülőköszöntőhöz vettem 1méter kb. 2cm vastag cspikét, 600Ft-ért... ha csak 1000ft/ métert számolok a 10cm vastag csipkére, akkor 2*3méter hosszúság, plusz 2*1méter szélesség az 8méter csipke*1000, már 8000, és akkor csak a csipke van meg...

2013. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt magamnak csináltam, mert sehol nem találtam olyat, amit szívesen viseltem volna, illetve illett volna a ruhám stílusához (rocker lagzi).Az egyik 60 cm, a másik 5 méter hosszú volt. Senki nem mondta meg, hogy nem vásároltam, sőt az ismerőseim többsége dicsérte a minőségét, mikor kiderült, hogy én csináltam. A tüll párezres költség volt, a varrás sokkal egyszerűbb, mint gondolná az ember. Egyedül az alját szegettem fel varrónővel, oda ugyanolyan fekete csipkeszegély került, mint a menyaruhám aljára. Ha gondolod, szívesen segítek!
2013. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!