Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki varratatta a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki varratatta a menyasszonyi ruháját, milyen lett a végeredmény?

Figyelt kérdés
Az érdeklene, hogy megvoltatok-e elégedve? Olyan lett a ruha, ahogy elképzeltétek? Mert én is gondolkodom rajta, de nem neves tervezőnél varratattnám, hanem egy több éves tapasztalattal rendelkező varrónőnél.

2013. júl. 19. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Nekem eléggé rossz volt a tapasztalatom, de én tehettem róla, mert egy ismeretlen varrónőhöz mentem, aki - igaz barátnőm ajánlott - de burda szabásmintából dolgozott. Pedig a méretem attól nagyon eltért.

Így az esküvő előtt két órával még dolgozott a ruhán. Nem is lett tökéletes. Még jó, hogy a házasság viszont igen.

2013. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kérjél tőle referenciákat, mit varrt már, esetleg esküvői ruhát , de ha nem bizól benne akkor inkább nézz körbe és vannak nagyon szép menyaszonyi ruhák készen is, amit lehet igazitani az alkatodhoz.
2013. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez egy esküvői szalon, ők varrják az összes ruhájukat. Amiket ott láttam, varrásilag tetszettek, szépen megvoltak csinálva. Csak picit félek, hisz nyugodtabb az ember, ha előre látja, hogy milyen lesz a ruhája.
2013. júl. 22. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy esküvői szalonban varrattam. Az én ruhám tökéletes volt, nagyon elégedett voltam.
2013. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szuper, örülök neki! Remélem én is így mondhatom majd! :)
2013. júl. 23. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én milliószor megbántam, hogy varrattam. Egyáltalán nem olyan lett, mint amilyet szerettem volna. Árban sem lett olcsóbb, mintha kölcsönöztem volna egyet. Sőt! A barátnőm is selyemből varratott magának, és az esküvő előtti héten derült ki, hogy annyira gyűrődős az anyag, hogy egyszer sem tudott volna leülni benne. Így egy hét alatt gyorsan kellett keresnie egyet.

Nem tudhatod, hogy milyen lesz a végeredmény! Én nem ajánlom.

2013. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is egy esküvői ruhaszalonban varrattam a ruhám,úgy hogy utána otthagytam,kölcsönzési díjat kellett fizetnem..Nagyon jól sikerült,mindenki azt mondta,hogy abszolút az én stílusom lett és hogy illik hozzám.
2013. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!