Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire jön be az, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be az, hogyha valaki elkapja a menyasszonyi csokrot, az megy legközelebb férjhez? Van valakinek erről tapasztalata?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 01:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Ugye most csak viccelsz?
2013. júl. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Neeeeeeee!!


Ugye nem gondolod komolyan?

2013. júl. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Több lányismerősöm járt így, és rá következő évre férjhez is mentek. Ez csak egy szimpla kérdés .
2013. júl. 21. 01:36
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Mást kell elkapni,úgy valószinűbb.
2013. júl. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Oda általában házasulandó korban lévő, házasodni is akaró lányok állanak be. Többnyire, azok, akiknek van is már aki elvehetné. Szóval ebben semmi meglepő nincs, hogy aztán férjez mennek.


Nálunk akik elkapták amúgy, azokat otthagyta a pasija. Volt, akit egy hónapon belül, de a rekorder pár az esküvőn veszett úgy össze, hogy a csaj éjszaka hazament, másnap összepakolt és ment az anyjához.

2013. júl. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy kislány kapta el, majd 20 év múlva megtudjuk :)


Nem fontos ez az egész.

2013. júl. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit én eddig láttam, ott nem jött be egy sem.
2013. júl. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez csak egy kedves babona, nem tudok az ismerőseim közt olyat, akinek így vagy úgy bejött volna a dolog.

de hát végülis 50% az esély h férjhez megy, ahogy arra is, h nem :P

2013. júl. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve augusztusban 2 esküvőn is voltunk. Az elsőn nem kaptam el csokrot. A 2.-on igen. Ez aug végén volt, és nem is sejtettem, de úgy alakult, hogy niovemberben tényleg férjhez mentem. Az én eskövőmön sógor kapta el a férjem által eldobott harisnyatartót (1 hónap múlva szét is mentek a barátnővel), a csokromat barátnőm kapta el, ő férjhez is ment 1 év múlva. Az ő esküvőjén is egy barátnőnk kapta el, ő is férjhez ment következő évben.


Helyes szokás, de ennyi. Valaki írta, hogy a pár ismerősei is. kb annyi idősek, mint ők, azaz ők is házasulandó korba értek, szóval nem meglepő, ha a követkető az ő esküvőjük lesz.

2013. júl. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szegény pasid...
2013. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!