Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van így értelme az esküvőnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme az esküvőnek? Nem gyerekes dolog?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron leszünk 20 éve együtt, és a párom kitalálta hogy házasodjunk össze. Terveztük régen, de mindig másra költöttünk inkább, aztán lassan már nem volt fontos. Én feleslegesnek tartom, de ő szeretne elvenni. Belemennétek a sok macerába a párotok kedvéért?

2013. júl. 22. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
ESKÜVÖBE igen, LAKODALOMBA nem.
2013. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Magának csak egy esküvőnek még ennyi értelmét sem látom :) Akkor már lagzit is szerveznénk, vendégekkel, max kikötnénk, hogy nem kérünk ajándékot
2013. júl. 22. 08:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerekes szerintem és nem nagy kérés tőle. Összeházasodtok két tanúval és kész.
2013. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is így gondolom, hogy a házasságnak a lényeg nem a lakodalom.

Bár ha belegondolok a nagyszüleimnek a 25. Házassági évfordulójukkor volt a lakodalom, ajándékkel mindennel, csak a szertartás volt előtte 25 évvel.

Azóta eltelt újabb 28 év, és mindenki emlegeti, hogy azóta sem buliztak olyan jót... Nem csak ők, hanem a vendégek sem...


Szerintem nem cécó,, macera, hanem öröm szervezni (bár néha bosszantó, néha kétségbeejtő), de nem tehernek érzem (mi is most servezzük, igaz a kapcsolatunk terén 15 évvel korábban vagyunk)


A helyedben ha ennyire nem örömnek tartod én is 2 tanuval mennék, főleg 20 ev után, csinálnék egy nagy kertipartit, ha van rá lehetőség, és tt mondanám el, hogy mire fel a buli...aztán buli hajnalig...

2013. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Ami nektek jólesik, annyit csináljatok.

Amúgy szerintem pont így van értelme megünnepelni egy kapcsolatot: 20 év után már el is hiszed, hogy tényleg holtáiglan gondolja mindkét fél. Én a fél év után kötött házasságokat tartom gyerekesnek és feleslegesnek.

2013. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a gyerekeitek már nagyobbak, nem kerülnek annyi pénzbe. Ha nem hiányozna a kasszából a lóvé, akkor miért ne?


Hivatalosan is egy pár lesztek. Nem olyan rossz ám. Buli is lehet a végére. Nem is lenen rossz ötlet a húszéves párkapcsolati évfordulót házassággal megünnepelni. Csak ugye 50 éves házasságitok tuti nem lesz, ahhoz 130 évig kellene élnetek. :) De 20-25 vées házasságitok még lehet.

2013. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kapuzárási pánikban egy aranyosabb módja... de a viccet félretéve. Menj hozzá, neked mindegy, nem? Ő meg szeretné. Ez egyenes út az esküvőig. És nem, nem gyerekes. Biztos lesz aki megszól majd titeket, dő pont le kell...
2013. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtehetitek... Én úgy általába a házasság, esküvő értelmét nem látom, de van akinek ez fontos. Attól függetlenül, hogy neked nem ez a lényeg, te is szeretnéd, akkor persze. Én nem bírom az esküvőket, feleslegesnek tartom őket. Ha lehet akkor kihagyom vendégként is. Én nem mennék bele, de csak azért mert irtózom ettől az egésztől. Szerintem ha mindketten szeretnétek és megtehetitek akkor persze.
2013. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
11%
Szerintem hülyeség. Te lennél a második Keresztes Ildikó. Hihihi
2013. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem hülyeség :) nem olyan sok macera, mint ahogy sokan előadják :) van bőven időd, még csak kapkodni sem kell, akár jövőre is meg tudod szervezni :) A párod is boldog lesz, neked is lesz egy jó bulid :) 20 év után úgy sem változik semmi szerintem :) de jó lesz, meglátod, nem gyerekes! :)
2013. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!