Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiből lehetne kihozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiből lehetne kihozni egy 50-55 fős lagzit egy kisvárosban?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sokmindentől függ ám...


- meddig tartana a lagzi, igazi hajnalig tartó mulatság lenne vagy csak vacsora zenével...?

- mennyi főre kell szállást biztosítani?

- mennyire italos a társaság?

- a vőlegénynek kell-e öltönyt, cipőt venni vagy esetleg van neki olyan, amit felvehet...?

- a menyasszonyi ruhát veszitek, varratjátok, kölcsönzitek?

- milyen fazonú lesz a ruha, egyszerű vagy extrább, idei modell vagy 3 éves..?

- milyen ételekre gondoltatok, mert nem mindegy, hogy lazac és kaviár vagy gulyás és pörkölt!

- dekoratőrt fizettek-e, vagy kézzel dekoráltok?

- helyszín megvan-e, mennyibe kerül...

- templomi lesz?

- polgárin kértek-e extrákat, kirendelt lesz-e, hétköznap vagy hétvégén...?

- koszorúslányok lesznek-e, ha igen, ki állja a ruhát és a virágot?

- a süteményeket is ti rendelitek vagy esetleg van aki sütne?

- alkoholt lehet-e vinni a helyszínre vagy az ottani lesz, korlátlan fogyasztás lesz-e?

- haj, smink mennyire egyszerű vagy extra?

- cipő, ékszer kínai és bizsu vagy minőségi legyen?

- gyűrűk már megvannak, beleszámítanak az árba?

- fotós, videós?

- zenekar/dj?

- meghívók...?

- autóbérlés lesz-e?

- mekkora csokor lenne, milyen virágokból?

2013. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk nekünk 10-én lesz.50-60 fövel számolunk.

Ez többtöl is függ.Meglehet olcson is "úszni"

Leirom nekünk mi mennyi volt :)

mennyaszonyi ruha:36.000 (vásároltuk interneten,nekem nagyon tetszik)

menyasszonyi cipö:13.800

Gyürüpárna:5600

Kiegészitök,menyecskeruha:28.800

Vacsora:200.000

Virág és asztali dekor:50.000

Meghivó:15.000

Fotós:30.000

Gyürü:144.000

Zenész:50.000

Kozmetikus:még nem tudom

Fodrász:ezt még nem tudom :)

Manikürös:2000

Öltöny:200.000

Polgári:13210+pezsgö

Sütis doboz:4000

Cukrász:42.000

Alkohol: ?

Üditö: ?

Szék:15.000

székszoknya:10.000


Nahát nekünk nagyjábol ennyi..van aminek még nem tudom az árát.

Sütiket mi otthon csináljuk 11 félét. ezekhez is még a hozzávaló


Mi 1 milliónál többet nem akarunk rákölteni.Szerintem ez hely függö is.Nekünk a vacsora azért olcso mert protekcióval kerültünk be arra a helyre :)


Nahát remélem tudtam segiteni és ne haragudj ilyen részletesen leirtam :)

Szép napot Neked!

2013. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj az elfelejtettem hogy nekünk székek azért kellenek ,mert ahol a vacsora lesz műanyag székek vannak..nekem pedig nem tetszenek..székszoknyát meg nem lehet rátenni :)

csak nehogy bolondnak nézzetek :DD

2013. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
OFF: Bár nekem még nem volt esküvőm, de azt biztosan tudom, hogy minden kiadást megpróbálnék a minimumra leszorítani. A vacsinkat valószínűleg a családi házban tartanánk, kaját mi csinálnánk, mi díszítenénk olcsón, fotós nekem mondjuk nem kellene, mert utálom,ha fényképeznek. Igazából gyűrűvel, mindennel együtt sem költenék 500.000-nél többet az esküvőnkre, amúgy sem szeretjük a felhajtást...Neked mik az elképzeléseid, kérdező? Mennyit szánnál rá?
2013. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

-Max reggel 6 tervezzük a mulatozást (mulatós lesz a banda) :)

-Szállást 6 embernek kellene biztosítani ha jön a barátjuk, hanem akkor 3 fő.

-Társaság szeret inni szóval abból sok fog kelleni, de azt külföldről hozzuk a magyar árakhoz viszonyítva ott a fele, vagy kevesebb.

-Vőlegény ruha kell + cipő, a menyasszonyi ruha az kölcsönözve lesz, cipő vásárolva. Ruhánál számomra nem fontos, hogy idei vagy 3 évvel ezelőtti

-Egyszerű ételeket akarunk, pl pörkölt, rántott szelet, töltött káposzta stb

-Dekoros az mindenképp lesz.

-A helyszín nincs még meg, most fogjuk körbejárni az éttermeket, sulikat (aulát kibéreljük), hogy melyikkel jövünk ki olcsóbban. Ha suli aulájában tartjuk mi csináljuk a kaját, sütiket vagy étteremben és ők készítenek mindent.

-Templomi lesz és szombaton, ergo akkor a polgári is. Pezsgő koccintást, zenét akarunk.

-1 koszorúslány lesz, párom unokahúga.

-Haj, smink kijön 8000 Ft-ból.

-Gyűrűk már megvannak.

-Fotós lesz, helyi zenekar lesz.

-Meghívó lehet saját kezűleg készítjük, attól függ mennyire fog sikerülni, ha nem akkor rendelve.

-Nem lesz autó bérlés.

-Normál méretű csokorra gondoltam, rózsából (talán, még nem biztos).


12:05 hol laktok? Elég jók az árak!


Mi max 700.000 szánnánk rá.

2013. júl. 25. 12:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi Pápán :) Györtöl 50km-re.
2013. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

12:05 s vagyok megint..

a csokrom orchidea lesz..a virágos és asztali dekornál az árban több minden bennt van.

A csokrom,a páromnak,és a tanuknak virág.A 2 anyukának a királyliliom,a kocsi disz és az asztali dekor is bennt van árban. :)

2013. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

a 700 az jónak tűnik.


de nem is ez a lényeg..botrány ne legyen! a részeg állat nem oda való! iszik, mert ingyé van.. szép csendben elvezetni...na akkor szép lesz az esküvő.


ahhoz kell nagy ügyesség(tehetség), hogy úgy összeválogatni a vendégeket, még véletlenül se viselkedjen valaki méltatlanul. na, akkor emlékezetes lesz.

és ez már nem pénz kérdés.


ja, hogyapistabácsimegharagszik? haragudjon, de örömteli az esküvő...mert ez a fontos.

2013. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Esküvőfotós vagyok (csak zárójelben jegyzem meg, hogy a reális összeg egész napos esküvői fotózásra vetítve készülődéstől a menyecsketáncig valahol 120e Ft-nál indul, de ezt inkább hagyjuk mert le leszek megint pontozva).


Azt viszont nagyon jól írta a nyolcas válaszadó, hogy nagyon nem mindegy, hogy mi alapján szervezel. Ha valaki megsértődik azon, hogy nem Ő fotózik,videózik,süthet,lesz a tanú stb... az max. két hónapig emlékszik rá, Te viszont jó esetben évekig fogod nézegetni a képeket, a filmet, illetve emlékezni arra ha esetleg rosszul leszel a sütitől vagy kellemetlenül érzed magad amiatt mert Ő lett a tanúd, esetleg botrányt csinál stb...


Ez rólatok szól, arról, hogy örökre összekötitek az életeteket. Az, hogy a rokonok/barátok mit gondolnak és sértődnek meg másodlagos. Számít persze, de nem lehet ez az elsődleges szempont. Magatoknak szervezzétek! :)


Sok boldogságot!

2013. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Szerencsére nem lesz ott részeg állat, mert bár szeretik az alkoholt és a bulit a barátaink, de egyik sem a határt súrolja. Mindegyikőjük csak addig isznak amíg nem látszik rajtuk, vagyis nem dülöngélnek!
2013. júl. 27. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!