Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kötelező a menyecskeruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező a menyecskeruha?

Figyelt kérdés
Mindenképpen szükséges éjfélkor menyecskeruhára váltanom, vagy ez abszolút mindenkinek a saját döntése?

2013. aug. 13. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az egész esküvőtökön minden a ti döntésetek, a lényeg, hogy jól érezzétek magatokat és szép emlék legyen :)
2013. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt, senki nem mondta, hogy furcsa. Én azt mondtam, hogy egyszer vagyok menyassozny, egyszer vehetek fel szép fehér ruhát, egyszer adok ki egy ruháért 120 ezer forintot, akkor nehogymár levegyem éjfélkor és plusszba költsek egy másikra. Semmi értelmét nem látom.

Hagyomány, jó, az is hagyomány, hogy szűz legyen a manyassozny, mégse az:P

2013. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan gondolom, hogy a fehér ruha az álmom volt, kihasználom, amíg lehet :) Köszi a válaszokat :)
2013. aug. 13. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!