Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik ebben a szettben elmenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik ebben a szettben elmennem barátok esküvőjére? Bordó, pántos alkalmi felső, fehér térd felettig érő szoknya, hímzett virágmintával, fekete-bordó alkalmi magassarkú cipő.

Figyelt kérdés

A másik lehetőség: fekete alapon zöld mintás muszlin szerű pánt nélküli maxiruha, fehete magassarkú római szandál (vagy fekete magassarkú körömcipő)

Sajna nincs lehetőségem új ruhát venni, még használtan sem. Ez a két "alkalmibb" szettem van.


2013. aug. 22. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
képet nem tudsz linkelni? mert elég tág fogalom mind a kettő
2013. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha meleg lesz, én a ruhát venném. Ha hűvösebb, akkor jó az első is, de ha lehet fekete szoknyával szerintem, és viszel egy blézert is. (Este már biztos, hogy hűvös lesz.)

Vagy mindkettő: szertartásra az 1es, lagziba a 2es.

2013. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármelyik megfelel, plána ha nincsen más. Nem valószínű, hogy bárki a te ruháddal lesz elfoglalva, az alapján, amit írsz nem lenne egyik sem kirívó tehát szerintem jó lesz.
2013. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A polgárira felveheted a rövidebbet is szerintem. Ha hűvösebb van, akkor vegyél harisnyát és egy stólát. Ha nincs stólád, nagyon-nagyon olcsón lehet kapni egy síma kendőt is, pamutból, vagy kérj kölcsön valakitől erre az alkalomra.


Mivel a rövid ruhádnál három szín van, figyelj oda, hogy a többi kiegészítő (csat, öv, hajdísz, ékszer stb.) passzoljon hozzájuk. (Negyedik szín még véletlenül se legyen.) Árnyalatokat keress.


A hosszú ruhát (szintén stólával, egyrészt mert tempomba fedetlen vállal nem illik menni, másrészt mert esetleg már nagyon hűvös lesz) szerintem a templomi szertartásra vedd fel (ha lesz ilyen). A római szandál helyett én a körömcipőt venném, mert szerintem az elegánsabb - de ez az én ízlésem, nem a tiéd. :)

2013. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Nem lesz templomi esküvő, így a fedetlen váll nem akadály :-)

Egyébként pedig valszeg az első szettet választom, mert kalocsai hímzés van a szoknyán jó nagyban. :-)

2013. aug. 23. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!