Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a cipő? Ez alkalmin...

Tetszik ez a cipő? Ez alkalminak hány éves kortól jó?

Figyelt kérdés

[link]

Egyébként a cipőkaméleonos cipők jó minőségűek?

AZ alkalmat úgy értem hogy pár óra max, és csak úgy ha tud benne járni normálisan nyaktörés nélkül.



2012. márc. 8. 16:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ajándékba venném, és mivel van platformja -saját tapasztalat szerint- könnyebb benne járni.
2012. márc. 8. 16:04
 2/11 anonim ***** válasza:
Tök jó, de inkább 14 16 kortól
2012. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a 14 nagyon kevés kedves előző. sztem 16-17 éven felüli lánynak sem kényelmesek az ilyen cipők, bár mint ez is kétségkívül jól néznek ki. igen az árából nézve pedig valószínű jó minőség, de ha tudod h a lánynak kis boka süllyedése vagy hátproblémái vannak akkor inkább ne vedd meg. én felvenném ;) am kedves kérdező fiú vagy?
2012. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem minimum egy 16 évesnek
2012. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Neem, "nagynéni" vagyok, a 15 éves unokahúgom szülinapi ajándékával elmaradtam, és alkalomra szerintem jó lenne neki...Főleg, mert a magassarkú cipők mindig divatosak lesznek, ha meg nem mindennapos cipő akkor meg még sokáig lehet hordani.

Második válaszolónak: Szerintem a magassarkú cipők senkinek nem kényelmesek, legalábbis 98 %-ban nem. De szerintem minden nőhöz tartozik a magassarkú. :))

2012. márc. 8. 16:45
 6/11 A kérdező kommentje:
AZ még lemaradt, hogy elég sok helyre jár, a családban az éven lesznek elsőáldozások, bérmálkozás, ballagás is, azon kívül az idősek otthonában is szokott ünnepekkor énekelni, és szerintem ilyen helyekre szép lenne.
2012. márc. 8. 16:48
 7/11 anonim ***** válasza:

De gyöngyörű, azt az eget.

De ez szerintem 20 éven felül mutat jól, azalatt semmi esetre sem.

2012. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik! Bár ha mondjuk fekete lenne, akkor még jobban tetszene. Amúgy ez nagyon-nagyon magas, úgyhogy csak akkor vedd ezt neki, ha alacsony lány. És 15 éves korban szerintem ez még kicsit korai, de ha tényleg csak alkalmakra veszi fel, akkor több évid is kitart és 17 évesen már teljesen oké.
2012. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

159 cm csajszi :D és igen csak alkalomra venném, Iskolába ő sem szeret magassarkút hordani.

Simán kinéz 17nek, ez a cipő amúgy nekem is nagyon tetszik, egy a méretünk, lehet elkérem tőle néha :P

2012. márc. 8. 17:12
 10/11 anonim ***** válasza:
hát nem tom nem akarom itt rontani a levegőt de akkor is fiatal hozzá... mert ha már lenne 17 + éves akkor nem lenne nevetséges... én mindig kiakadok ha egy kislányon! akinek még mellei sincsenek már platform van még ha ünnepségen is. mondom nekem nagyon tetszik, de talán első második magassarkúnak kicsit alacsonyabb kéne
2012. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!