Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti melyik szalonból kölcsönözt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik szalonból kölcsönöztétek az esküvői ruhátokat? Mennyire voltatok megelégedve vele? Milyen árban volt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bonjour...majd kiderül, eddig nagyon elégedett vagyok velük.

Le a kalappal a személyezz és a tulajok előtt...

Semmi felesleges hümmögés..fel tudják mérni a méretet azonnal. Stílust is, pár mondat után....nagyon jófejek, segítőkészek


Ár:

90-150E (ruha függő)


benne a rászabás, plusz az hogy 5 napot lehet nálad a ruha

2013. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Én csak szalagavató ruhát kölcsönöztem még, de a Boglárka szalonból. 450 ruha van, esküvőre nappali diákigazolvány nélkül 160 ezer forint a kölcsönzés :S De januártól 50% kedvezmény lesz. Nagyon szépek a ruháik egyébként.

2013. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Shalia Sposa- Szeged. Nagyon meg voltam elégedve vele, a menyasszonyi+újasszonyi ruha együtt volt 120.000, igaz, ennek már 6 éve.
2013. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) A Bonjour szalon pont az én ízlésemnek felel meg, úgyhogy mindenképpen ellátogatok majd oda! :)
2013. aug. 23. 11:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Milady ,egy éve volt ,100.000 lett volna a ruhám de megmondtuk,hogy max.80.000ft-ot tudunk rá száni ,és odaadták...nagyon rendesek voltak,pedig sokat válogattam,nehéz esett vagyok de meg voltam velük elégedve.
2013. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezüstgyöngy szalon Kecskeméten.

Sok szalont körbenéztünk és végült itt találtuk meg a tökéletes ruhát.

Igaz, majdnem a legdrágább volt 150 eFt+kiegészítők, de akkora sikere volt, hogy akadt olyan menyasszony, aki a ruha "foglaltsága" miatt halasztotta odébb egy-két héttel az esküvőjét.

2013. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Boglárka szalon, Budapest. Nappalis diákkal 160.000ft-os ruha 19.990ft volt. Meg voltam velük elégedve.Millió szebbnél szebb ruhájuk van! Most fejeztem be a sulit,és így ki tudtam használni a diákomat. :)
2013. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a szalagavatóra kölcsönöztem még ruhát, de több szalont is bejártam és nézegettem esküvői ruhákat is, így lett egy kialakult véleményem. Szerintem ha megengedheted magadnak, akkor ne ezen spórolj, mert a nagyon kedvező árúakon meg is látszik, hogy olyanok. Nem akarom senkinek az ízlését és választását leszólni, de nálunk is többen rendeltek a Boglárka szalonból, ami tényleg kedvező volt, de meg is látszott a ruhák minőségén. Pl. kevesebb anyag, kitüremkedő abroncs stb. Ahogy néztem, az esküvői ruhák minősége is hasonló volt. Én a Royal szalonból rendeltem és drágább is volt mint az átlag, de szerintem jobban is nézett ki. Az eladók nagyon segítőkészek voltak (a Boglárkában ez is inkább futószalag-szerűen megy, bár ez lehet, hogy csak a szalagavatós ruhákra igaz). A ruhámat is ők találták meg, nagyon ráéreztek az ízlésemre. Persze az esküvői ruháknak sokkal borsosabb az ára, szóval attól függ, hogy mit engedhetsz meg magadnak, de én a ruhára szívesen áldoznék, nekem az nagyon fontos lesz. :)
2013. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled. Az az igazság, hogy én bele tudok trafálni a drágább ruhákba, mivel nagyon tetszenek az elegáns,csipkés ruhák vagy az egyszerűbbek, amik deréktájon kövekkel vannak díszítve. Annyi ruha tetszik, hogy szerintem választani sem tudok majd. :D
2013. aug. 23. 11:55
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
A Héjja Szalonból. Maximálisan meg voltam velük elégedve.
2013. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!