Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mivel váltsa ki a vőlegény a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel váltsa ki a vőlegény a menyasszonyt a menyecsketánckor történt ellopásakor? Milyen feladatokat szoktak adni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
A legutóbbi lagzin ahol voltam énekelnie és táncolnia kellett a vőlegénynek, jelentős mennyiségű házipálinka elfogyasztása közben.
2013. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

kérdésekre válaszolni - helyes válasznál nem kell inni, helytelennél rövidet (rövides poharakba lehet kólát (jéger) és vizet(vodka-pálinka) is tölteni, hogy ne legyen hamar sok neki :) )

héliumos lufiból levegőzni, és úgy énekelni

2013. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
batyam kulonfele feladatokat kellett ellatnia, de a legerdekesebb az volt, amikor leterdelve a mennyasszony ele, szerelmet kellett vallania. tudni kell, hogy o nem a szavak embere, szoval eleg nagy kihivas volt ez szamara. remegett is rendesen a hangja :P mindenki meghatodott.
2013. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyetlen ilyen esküvőn voltam, ott tapogatással, bekötött szemmel meg kellett állapítania, melyik a menyasszony lába (vagy 10-15 embert végig kellett tapogatnia, poénból volt ott srác is a sorban), és ha rossz lányra mondja, hogy az ő lába az igazi, akkor innia kell. A mi srácunk egy hibával ért célba :D. (de az egyik srácot név szerint be tudta azonosítani :P)
2013. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!