Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek merjek innen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek merjek innen rendelni? Van valakinek tapasztalata velük? Almaimruhaja.hu/

Figyelt kérdés

almaimruhaja.hu/


Nagyon tetszenek ezek a ruhák, tényleg jó áron vannak, de eddig sehol nem találtam véleményt erről a webáruházról. Segítsetek légyszi!


2013. szept. 9. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha tatbányához viszonylag közel laksz, sztem megérné elmenni a szalonjukba és saját szemmel megnézni, milyen minőségben dolgoznak, ráadásul ott, ők levehetik a méreteid, így biztosan nem lesz gikszer.

Másik megoldás, megkeresed facebookon a lájkoló menyasszonyokat és megkérdezed tőlük, ajánlanák-e a webshopot.

2013. szept. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez így tényleg kockázatos,én is a facebook-ot akartam ajánlani,hátha van oldaluk és kedvelőik,akinek írhatsz,esetleg ők tettek fel képet magukról az itt vásárolt ruhában.Az mindenesetre elgondolkodtató,hogy nem lesz olyan a ruha,mint a képeken.Sajnos láttam már eredetiről készült másolatot,kínai minőségben és az nem csak látványra volt ronda,de tapintásra is.Az is sokat elárul,hogy a webáruház képeinek többsége az eredeti ruhának a fényképével szerepel és nem az általuk varrottal,vajon miért nem?
2013. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne, már megint egy ilyen oldal.


Ez az oldal nem a saját ruháit árulja, hanem híres tervezők képei alapján készült kínai másolatokat. Szerintem nem érdemes megkockáztatni, ugyanis mindig kb. ilyen a végeredmény...


[link]

[link] (ez a másolata)


[link]

[link]


Még véletlenül se számíts arra, hogy a ruha jó minőségű lesz vagy hasonlítani fog!

2013. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi tegyek ha a ruha nem nyeri el a tetszésemet?

A törvény által megadott jogokat tudod érvényesíteni. Kérek mindenkit, vegye figyelembe, hogy a monitor beállítása miatt árnyalatbeli eltérés előfordulhat a képen látható, és a kapott ruha között.


Elállási jog: Az internetes vásárlások esetében a nemzetközi jog, – igy a magyarországi is- lehetővé teszi a termék kézhezvételétől 8 munkanapon napon belüli elállást. Ebben az esetben indok nélkül a nem méretre rendelt ruhát vissza lehet küldeni, 100% visszavásárlási garancia mellett, ami a postaköltségre nem terjed ki. A törvény rendelkezése alapján a visszaküldött termék postaköltsége a vásárlót terheli, az eladónak pedig 30 napon belül kell a vételárat visszatéríteni. Azonban a 17/1999./II.5 Kormányrendelet 5.c. értelmében “Az elállási jog nem gyakorolható egyedi méret alapján rendelt ruhák esetében.” Visszavásárlás méretre rendelt ruha esetében csak akkor lehetséges, ha a Vevő nem az általa megrendelt ruhát kapja kézhez. A ruhát csak sérülésmentesen lehet visszaküldeni, a sérülésből eredő károkat a Vevő köteles megtéríteni az Eladónak. Bármilyen kérdésed van, vagy, nem érthető valami, kérlek, rendelés előtt érdeklődj. Minden üzenetre 1 munkanapon belül válaszolok. További információt találsz a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság weblapján. Fogyasztóvédelmi tájékoztató az internetes vásárlásokról


(17/1999. (II. 5.) Korm. rendelet)

Amennyiben nem a megfelelő minőségű ruhát kaptad, azt átvételt követő 24 órán belül jelezd kifogásodat írásos formában.( A ruha átvételét követő 8 napon belül tudod jogaidat érvényesíteni.) Természetesen jogos probléma esetén a vételár visszatérítésre kerül .

2013. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rendelnék.

Nem tudod felpróbálni a ruhát, nem látod az anyag minőségét.

24 órán belül fizetned kell, és utána elkezdik a ruha gyártását.

De mihez kezdesz, ha nem tetszik majd az eredmény? Ha nem áll jól neked a ruha? Ha nem tetszik az anyag?

2013. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.Nekem az sem bizalomgerjesztő, hogy a tulaj ingatlanokkal is foglalkozik és, hogy baromi kevés ismerőse van... Szerintem ezek nem jó jelek.

És igen, szinte egyáltalán nincs kép a saját ruhákról...

2013. szept. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát köszi, nekem is gyanús volt kicsit, így végképp... :(
2013. szept. 9. 12:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bárhonnan csak innen ne!Ismerem őket sajnos:(
2013. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ilyenek az elállást igyekeznek azzal megkerülni, hogy méretre készült és csak neked stb. és akkor az nem ugyanaz.
2013. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Személyesen fogadnak? El tudsz menni személyes próbára?
2013. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!