Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jégvirág esküvői dekorációval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jégvirág esküvői dekorációval kapcsolatban vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Honlap alapján szépen dolgoznak..

Nekem az összes dekort az alapján fogja a virágos elkészíteni, ők messze vannak tőlünk (és tudtommal drágák is)

2013. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is nagyon jókat hallottam róluk.


Nekem a csokromat egy jégvirágos csokor alapján csinálta a virágos. Nekem nagyon tetszenek a honlapjukon a munkák, de volt ismerős virágos, úgyhogy onnét csak az ötletek voltak. Nem vagyok benne biztos, de szerintem az autódísz ötlet is onnét volt, bár az is lehet, hogy azt valahol máshol találtam, de a csokor az tuti.

2013. szept. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!