Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 47 éves nőnek milyen esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

47 éves nőnek milyen esküvői ruhában illik megjelenni a templomban?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán legyen-e templomi esküvője? Nagynénémről van szó egyébként, aki most megy férjhez először 47 évesen. Én kicsit nevetségesnek tartom, h ilyen öregen lagzit szerveznek, a férje elvált egyébként, s persze nekem is el kell mennem, igaz, h csak 35 fős lesz a vendégsereg. S tudtommal hosszú menyasszonyi ruhája lesz, meg fátyol, virágok a hajban, szóval... na, számomra kicsit röhejes. Én az ő helyében inkább egy kis egyszerű szolíd fehér ruhát választottam volna, fátyol nélkül, s max. vmi diszkrét kis fejdísz. Nincs igazam?
2013. okt. 9. 19:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy legyen miért lenne nevetséges? Miért szerinted aki házasodik az mind szűzmenyasszony vagy miért lenne baj?

Azt vegyen fel amit akar.

2013. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy "élemedett" korban van már, de ha most megy először férjhez és amúgy is ez a szíve vágya, akkor kijár neki is a fehér ruha.

Az különben sem ahhoz kötött, hogy ki hány éves, ha most úgy nézzük, akkor csak a szüzek vehetnék föl, hiszen őket illeti meg a hagyomány szerint.


Sok boldogságot nekik!

2013. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

nincs


az ö esküvője azt vesz fel amit akar

a te dolgod az h mosolyogj

2013. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással szerintem ne rontsd ott a levegőt!
2013. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó a habos-babos fehér ruha,hiszen először meg férjhez és azon a napon 20 éves lesz.

Nincs igazad.

2013. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Balanus_concavus ***** válasza:
100%
Szerintem nincs igazad, ez az ő napja, az ő döntése, s véleményem szerint ez egyáltalán nem életkorfüggő.
2013. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges, hogy beleszólnal ilyenbe....
2013. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazad. Konkrétan te vagy a nevetséges a rosszindulatoddal.
2013. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Neki ez az első esküvője, ez az ő nagy napja, nyugodtan húzhat nagy ruhát, fátylat, lehet lagzi. Miért ne lenne? Nagy és kis szolid ruhában is van olyan, ami jól áll valakinek és van, ami nem. Szóval az a lényeg, hogy jól álljon neki, nem az hogy mennyire hosszú, habos.

Biztos nagyon örül, mert lehet, hogy már nem is gondolt arra, hogy férjhez megy. Kicsit próbáld meg az ő szemszögéből nézni a helyzetet és legyél kicsit pozitívabb. Ez az ő napja, nem a tiéd. Ja és miért lenne valaki 47 évesen már öreg???

2013. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazad! Igaz nem 20 éves de az első esküvője lesz!!!
2013. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!