Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 47 éves nőnek milyen esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

47 éves nőnek milyen esküvői ruhában illik megjelenni a templomban?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán legyen-e templomi esküvője? Nagynénémről van szó egyébként, aki most megy férjhez először 47 évesen. Én kicsit nevetségesnek tartom, h ilyen öregen lagzit szerveznek, a férje elvált egyébként, s persze nekem is el kell mennem, igaz, h csak 35 fős lesz a vendégsereg. S tudtommal hosszú menyasszonyi ruhája lesz, meg fátyol, virágok a hajban, szóval... na, számomra kicsit röhejes. Én az ő helyében inkább egy kis egyszerű szolíd fehér ruhát választottam volna, fátyol nélkül, s max. vmi diszkrét kis fejdísz. Nincs igazam?
2013. okt. 9. 19:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
21%

Attól is függ szerintem, hogy hogy néz ki az a nagynéni.

Mert ha eléggé le van strapálva, nem fiatalos, és esetleg még duci is, akkor valóban fura lehet a fátyol, meg a menyasszonyi ruha. Ilyen hölgynek jobban illene egy szép szolid ruha, vagy kosztüm. De ha csinos, és jó az alakja, akkor miért ne? :)

2013. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
nincs igazad. hadd döntse már el, mit szeretne. én olyat is ismerek, aki 50 valahány évesen, felnőtt gyerekekkel, unokákkal, a harmadik házasságánál is rendes menyasszonyi ruhát vett fel. na és? az ő dolga, minek kötsz bele? majd ha te esküszöl, te döntesz.
2013. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%

Miért te az első barátodhoz mész hozzá?

Te szűzen mész férjhez?

Házasság után költöztettek csak össze?


Te vagy nevetséges nem ő.

2013. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%

Olyat vesz fel, amilyet akar manapság.


Én is szolidabb ruhát tartanék jónak, de a korból kifolyólag inkább, DE ezt nem neked kell eldöntened.

2013. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a te hozzállásod a furcsább. Oké, legyen véleményed, de hogy még a GYKn is egyetértésre vadászol, az inkább rólad mond valamit. Az, hogy fiatalabb vagy, nem akkora erény ám.

Nagynénédröl ugye kb. semmit nem tudok - feltételezem(találgatás) valahol ö is szívesen lenne megint fiatal, de ez nem adatott meg neki.

Szóval, ha erzekenyebb lélek, nagyon elronthatod azt az 1 szem napot neki, ha kiderül miket gondolsz. És akkor még szerintem is megérdemelsz egy kisebb pofont, ha jol talalom ki a korodat!

Van persze olyan h "jo izles", ha mindenkinek mas is, de pont az eskuvoi ruha... kinek is art vele?


Majd a te esküvödre, ami ugye "életed legszebb napja" is odajön valami csitri, és a hatad mögött mond ilyeneket, hogy ezmegaz, túl öreg, vagy csunya vagy, esetleg a völegényed... nálad persze minden perfekt lesz, semmivel nem lehet megbántani...de lehet, h mégsem?


Ismeröseim egy része meg hazasság nelkül él, gyerekkel - nem is volt esküvöi ruhajuk - nna most akkor mi lesz?

2013. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy erről álmodott kislány kora óta,és most az esküvője napján szeretné valóra váltani,h maradéktalanul boldog legyen.
2013. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

És még valami:

Nekem picit irigynek tűnsz...

Kérlek,ne irigykedj,inkább örülj a boldogságának!

2013. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 AeonFLUX ***** válasza:
6%
Szerintem is nevetséges. Lehet lepontozni, álszentek.
2013. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

1. szerintem neked semmi közöd hozzá, hogy hogyan öltözik fel az esküvője napján, még akkor sem, ha kicsit röhejes dolog.

2. nem mindenki találja meg fiatalon a párját, attól még lehet nagy álma egy habos menyasszonyi ruha.

3. vannak olyan 47 éves nők, akik simán letagadhatnak egy 10est, lehet, h a nagynénéd is ilyen szerencsés alkat. bár ezt mi nem tudhatjuk.

4. a saját esküvőd majd olyan lesz, amilyennek te szeretnéd.

2013. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ha az ízléses magához illő ruhát evsz fel a nagynéni, akkor az teljesen okés.


Viszont egy mondat itt megütötte a fülem, lehet, hogy duci is és akkor ne evgyen fel menyasszonyi ruhát, fátylat. Vannak duci fiatalok is! Akkor a te nézeted szerint ők sem vehetnek fel fátylat vagy abroncsos ruhát? Vannak nagyon csinos duci menyasszonyok is!

2013. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!