Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Veszel/vettél új fehérneműt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszel/vettél új fehérneműt az esküvődre? Milyen értékben?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 23:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Bár a mostani alsónadrágjaim is tiszták, rendezettek, de valahogy úgy érzem, az esküvő hangulata megérdemli a teljesen friss darabokat. Trikót nem veszek, mert nem hordok, az alsónadrágokra úgy 3-4.000 Ft-ot szánok.
2013. okt. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy pánt nélküli melltartót vettem, és eléggé mázlistának éreztem magam, hogy a menyasszonyi ruha boltban 3500 Ft-ért egy nagyon jó és kényelmes darabot kaptam. Meg még egy hófehér harisnyát vettem, ami olyan volt, mintha horgolták volna, ez 1500 Ft volt. (Hideg volt, kellett.)
2013. okt. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem tervezek a közeljövőben esküvőt, de ha igen, akkor egyértelmű, hogy új fehérneműben legyek. Melltartó, bugyi, harisnya, olyan kb. 10-15 ezer.
2013. okt. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképpen veszek az esküvőre és a nászútra pár új darabot. Nem túl nagy értékben, mert a lényeg, hogy kényelmes, csini legyen. Azt már viszonylag olcsón is lehet. :) Tehát nem ilyen 5ezres csipkecsodákat szeretnék.
2013. okt. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Combfix : 2*1800ft ( kell a váltás,,éjfélkor vettem észre, hogy kiszakadt a másik, nekem még jól viselte)


Harisnyatartó:3990ft


Bugyi:2990ft


Melltartó(a szetthez 6000 lett volna, de nem lehetett a ruhámhoz felvenni, így csak egy ) láthatatlan szilikon melltartóm volt 2000 ft-ért


Azért tudom ilyen részletesn, mert az esküvőnk költségvetését éppen most összesítem:)

2013. okt. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ui.: vőlegény nem igényelt újat:) azt mondta, hogy neki a már tesztelt kénylmes kell:)
2013. okt. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Vettem új melltartót, de csak azért, mert pont újítani akartam a melltartóimat, mert már elég szakadtak szegények. De igazándiból elgondolkodtató kérdés. Mert veszel újat, és csak aznap veszed fel (persze előzőleg felpróbálod), s nap felénél elkezd írritálni az anyaga...Szóval én azt mondom, a legjobb, ha kettőt veszel, teljesen egyformákat, s az egyiket leteszteled (há tényleg vadi újat akarsz esküvőre), vagy egyet, és egyszer hordod. A cipőt is úgy is ki kell taposnod, ha nem akarsz bicegve az oltárhoz menni. A ruhában sem árt eltölteni egy kis időt, hogy megtudd, irritál e. (Én speckó megvettem a ruhám, s párszor felpróbáltam)

Viszont az is hozzátartozik a dologhoz, hogy az ilyen zavaró tényezőket valahogy az ember jobban tűri ilyen helyzetben. Pl vizsgakor, vagy mikor bálom volt (szalagavató), akkor is esküvői ruhában kellett lenni, meg magassarkúban, s baromira kényelmetlen volt az egész, emlékszem, de valahogy mikor odakerültünk, mintha nem is zavart volna, a boldogság elnyomta:D Az esküvőnk július végén volt, baromi meleg volt. Terepre kellett mennünk fényképezkedni, rögtön az esküvő után, mert aznap volt a lagzi. Délután körülbelül 1-4-ig fotózkodtunk, először főtéren majd mentünk szénabálázni, meg voltunk napraforgó táblán is...a férjemről folyt a víz...de az én sminkem mindent benntartott (megjegyzem, víz se volt nálunk) és valahogy annyira boldog voltam, hogy én fel se vettem a meleget...szóval csak azt akarom mondani, hogy talán abban az emelkedett állapotban az ember jobban el tudja nyomni a kényelmetlenségeket.

2013. okt. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok

A kényelmesség:

Abban a boltban vettem a fehérneműmet, ahol amúgy is szoktam, pont emiatt.

Nagyon kényelmes viselet volt, később is fogom hordani.

2013. okt. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

7-es: nekünk ősszel lesz a lagzink, úgyhogy remélem nem fog folyni rólunk a víz, párom is nagyon izzadós :D

2013. okt. 26. 11:35
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogok, melltartót, bugyit és harisnyát is venni, 10000-ből szeretném megúszni maximum, de mindenképp új és jó minőségű fehérneműben akarok az oltár elé állni :)
2013. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!