Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kapható Magyarországon valahol...

Kapható Magyarországon valahol Forever21 ruha? Illetve rendelni honnan tudnék?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 19:23
 1/5 anonim válasza:

www.polyvore.com

[link]

Itt lehet rendelni is. Én is szeretnék! Sajnos a postaköltséget nem tudom, hogy mennyi, de elvileg kiírja majd amúgy változó...

2010. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én már rendeltem. tök jó! csak 150$-nál ne rendelj többet mert akkor vám plusz költséget ró rá. amugy postaköltség asszem 35$ körül van. attól függ mennyit rendelsz.
2010. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

jajj én voltam kint amerikába imádom azt a boltot *-* :D csak az a baj, hogy elég drága :S kár h már csak a postaköltség is annyi :/ keresztanyuméktől akik kint élnek pedig elég messze van, szóval ők meg nem mindig tudnak nekem olyat venni :S

esetleg azt tudja valaki, hogy a fizetés hogy megy? bankkártya, készpénz? :)

2011. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell amerikáig menni, bécsben is van! és amúgy nem drága az ilyen 'divatos tiniboltok'hoz képest.
2013. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szolek Kristof válasza:
Ha az amerikai kínálatból szeretnél válogatni, akkor érdemes egy szállítmányozó céget alkalmazni, aki gazdaságosan haza szállítja és elintézi a vámkezelést helyetted. Itt tudsz róla olvasni: [link]
2016. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!