Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Télen milyen ruhát illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morzsa kérdése:

Télen milyen ruhát illik felvenni egy esküvőre?

Figyelt kérdés
December közepén lesz az esküvő.Ha valaki volt már ilyenkor,szeretném ha megírná,hogy milyen ruhát illik felvenni,ugyanis én ilyenkor még nem voltam lagziban,csak nyáron.Felvehetem e a szoknyát,nylon harisnyát,magassarkút,blúzt vagy pedig nadrágot illik?Egyik ismerősömet fogom kísérni,és rajta kívül senkit nem fogok ismerni.Aki tud segítsen!Köszi!
2013. nov. 11. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy alkalomhoz illő legyen, és ne fagyj meg! :-)

Persze kérdés, hogy mennyi időt töltötök majd kinn, illetve a helyszíneken mennyire lesz meleg.

Természetesen nadrágban is illik menni, én egyszer voltam téli esküvőn, amit viseltem: egy hosszú alkalmi nadrág, alkalmi cipővel (nem csizma) egy klassz alkalmi felső (aranyszínű pánt nélküli) és egy zakó, elegáns kabát.

2013. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Persze, hogy vehetsz szoknyát.


Én tavaly télen voltam egy esküvőn. Rajtam egy zöld-lila-fekete-fehér térdig érő vastagabb ruha volt, testszínű harisnya fekete magassarkú és egy fekte bolero. A templomi esküvő nem volt. Ha lett volna, a ruhára felvettem volna a kabátomat, hogy ne fázzak meg.

2013. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fekete szoknyám van,és fehér magassarkú cipőm.Nem tudom,hogy milyen színű blúzt vásároljak hozzá,persze hosszúujjút szeretnék,hogy ne fázzak.Szerintem a szabadban csak annyit fogunk tölteni,még be-ki sétálunk az esküvőre-lagzira.Azt nem tudom,hogy templomi esküvő lesz-e,és azt sem tudom,hogy ahol lesz a lagzi,ott mennyire lesz jó idő.
2013. nov. 11. 10:39
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

templomira azért melegebbet, polgárira rétegeset - fűtik a termeket, tehát nem érdekes, kint hány fok van, az utcára ott a kabát!

a lagziban a terem fűtve lesz, tehát itt se lesz 22-24 foknál kevesebb...

így ennek megfelelően felvehetsz szoknyát, harisnyát, blúzt.

nadrág az szerintem olyan szokványos, egy nőci legyen nőcis, ha már egy alkalomra kiöltözik! :)

egy ilyen kosztüm a legsemlegesebb:

[link]

ez meg nagyon különleges:

[link]

ez pedig dögös (nem kell már izélni a fehér szín miatt, azok az idők elmúltak. ne legyen hercegnő ruhád, az a menyasszony kiváltsága, ennyi, de lehet fehér jellegű ruha!)

[link]

ez utóbbiba a lagzin még kényelmesen "ropni" is lehet :)

ezen az energy.hu-n ta

2013. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Solitude ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy csak szoknyát vagy csak nadrágot illik mert tél van. Azt veszel fel amiben csinosnak érzed magad. A nadrág praktikus lehet, de ha Te szoknyában érzed jól magad akkor menj abban. A fehér cipőt azért jobban átgondolnám. Rosszabb időben könnyen tönkremehet! A cipőt amúgy is kevesen nézik. Én tavaly esős időben voltam esküvőn, az előtte vásárolt bőr cipőm pár perc alatt ázott teljesen szét...
2013. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Én hozzá egy harmadik színű blúzt vásárolnék, akár fekete, vagy fehér csíkosat, vagy mintásat. És ennek megfelelően a kiegészítők is olyan színűek lennének, ami a szettel harmonizál.
2013. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha fehér a cipő, a blúz is fehér legyen, maximum akkor legyen eltérő színű ha mellé egy fehér kistáskát is tudsz választani.


Én személy szerint inkább egy téliesebb ruhában mennék, kényelmesebb, mint a szoknya-blúz:

[link]

2013. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a fekete-fehér kosztüm nagyon jó,bár ha egy picivel rövidebb lenne,az sem lenne baj :) Mivel nem ismerem sem a menyasszonyt,sem a vőlegényt,és valójában senkit :) így nem szeretnék nagy költekezésbe esni,de azért csak muszáj szépen felöltözni.Arra nem is gondoltam,hogy a fehér cipőmnek baja is lehet :( Fekete-fehér blúzra én is gondoltam,mert akit kísérek pasit,is fekete öltönyben lesz,csak azt nem tudom milyen színű inget-nyakkendőt fog felvenni,mert úgy lenne az igazi,ha össze öltözünk.
2013. nov. 11. 11:01
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,de most mennem kell dolgozni.

Akinek még van ötlete,vagy talál valami jó képet egy csini ruháról,azt szivesen megnézném :) Szép napot mindenkinek!

2013. nov. 11. 11:10
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk idén március végén volt az esküvőnk, de ha emlékszel, decemberi idő volt, szóval akár tarthattuk volna télen is :D

A vendégek úgy oldották meg, hogy a nyári szettjeik alá vettek vastag harisnyát, csizmát/alkalmi cipőt, felé kosztümfelsőt/elegánsabb kardigánt. Egyedül szerintem én fáztam a pánt nélküli ruhámban, de alatta is fehér harisnya volt, felül stólával.


A fehér cipőt nem javaslom, nem lehet tudni, hogy mennyire lesz csapadékos/sáros az idő.

2013. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!