Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ragaszkodhatok ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodhatok ennyire a dátumhoz, vagy sokaknak nem fog tetszeni?

Figyelt kérdés
A polgár esküvőnk dátuma hétköznapra esik. Templomit egyenlőre nem tervezünk. A polgári esküvő után egy állófogadás szerű dolgot szeretnénk (étel, ital, süti, torta). Tehát nem lenne lakodalom, de azért szeretnénk megvendégelni a résztvevőket. Sajnos a munkánkból kifolyólag nem tudunk lagzit tartani, mert kora reggel és késő este is kihagyhatatlan elfoglaltságunk van. Mielőtt kérdezi valaki sajnos egy napra sem lehet kihagyni. Szóval az a gond ezzel a hétköznappal, hogy a vendégek közül néhányan dolgoznak. Lehet, hogy ez miatt nem tudnak eljönni. Illik-e így megtartani?! Kérjenek szabadnapot? Vagy előtt jó lenne megbeszélni velük, hogy meg tudják-e oldani? Eléggé ragaszkodom a dátumhoz, nem akarom ez miatt más napra tenni. Köszi a válaszokat!

2014. jan. 3. 08:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom nem akartok túl sok embert meghívni és ők közel állnak hozzátok. Szerintem kérdezzetek meg mindenkit, hogy el tudnának-e jönni, tudnak-e szabadnapot kivenni és a válaszok után még egyszer átgondoljátok az időpontot a pároddal.
2014. jan. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Hát én kis esküvőt se szeretnék, csak tanúsat,max szülőkkel, úgyhogy én a dátumhoz ragaszkodnék inkább. De ha nektek fontos a vendégeskedés, meg nem akartok sértődéseket, hogy xy ott volt, de z meg nem, akkor inkább tegyétek olyan napra ami megoldható mindenkinek
2014. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%

Hát ha titeket nem zavar, ha még kevesebben lesztek akkor tartsátok meg.

Mi az a dátum ami számotokra ilyen fontos?

2014. jan. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%

Nem biztos, hogy kevesebben lennének, ezért kéne előtte megkérdezni az érintetteket, mert lehet kiderül, hogy mindenki meg tudja oldani, hogy ott legyen.


1-es voltam.

2014. jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%

Te ismered a meghívottakat.


(Mi ragaszkodtunk egy dátumhoz,hétköznapra esett.De tudtuk,hogy gond nem lesz belőle,mert a szűk családból csak 2 embernek kellett szabit kérnie csak ezért,ők rögtön rábólintottak,szülők akkor is kivettek volna egy hét szabit ha szombaton tartjuk,mondván sütni-főzni kell (hiába étteremben volt vacsi,nekik mániájuk lett,hogy előtte is össze kell jönni annak a pár embernek,és hadseregnyi kaja kell),nagyszülők nyugdijasok,testvér iskolás és neki ajándék ha aznap nincs suli:))

2014. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Nézd, gondolom nem egy héttel elotte akarod bejelenteni, hogy figyi, hétfőn lesz az eskuvom.... Ha van minimum egy honap idejük, akkor azert 99% hogy összejön az a szabadnap nekik.
2014. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, ha ti nem kérhettek szabadnapot az esküvőtökre, hogy várhatjátok el,hogy ők igen? Ráadásul egy hétköznappal az a baj, hogy lehet a másnapot is ki kell venni.
2014. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
2%
Mi ez a baromsag, utolsó, miért kellene a másnapot kivenni????
2014. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Hát mert esetleg aki messze lakik, vagy sokáig ott marad?

Vagyis nem tudom egy átlag esküvőn vannak emberek akik több 100 km-t utaznak...

2014. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy vettem észre, hogy manapság ez a hétköznap-hétvége dolog már nem számít annyira sokat, mint régebben, kezd összemosódni a kettő. Nagyon sok ember van, akiknek hétvégén is dolgozniuk kell (sofőr, orvos, nővér, de akár boltos, pincér, takarító vagy bárki más is), nekem pl. volt olyan munkarendem (szállodában), hogy kizárólag hétköznapra eshetett a heti szabadnapom, mivel hétvégén rengeteg munka volt és mindenképp be kellett menni. Szerintem ha jó előre szóltok a meghívottaknak, hogy ekkor és ekkor lesz az esküvő, akkor meg tudják oldani a hétköznapot is.
2014. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!