Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ragaszkodhatok ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodhatok ennyire a dátumhoz, vagy sokaknak nem fog tetszeni?

Figyelt kérdés
A polgár esküvőnk dátuma hétköznapra esik. Templomit egyenlőre nem tervezünk. A polgári esküvő után egy állófogadás szerű dolgot szeretnénk (étel, ital, süti, torta). Tehát nem lenne lakodalom, de azért szeretnénk megvendégelni a résztvevőket. Sajnos a munkánkból kifolyólag nem tudunk lagzit tartani, mert kora reggel és késő este is kihagyhatatlan elfoglaltságunk van. Mielőtt kérdezi valaki sajnos egy napra sem lehet kihagyni. Szóval az a gond ezzel a hétköznappal, hogy a vendégek közül néhányan dolgoznak. Lehet, hogy ez miatt nem tudnak eljönni. Illik-e így megtartani?! Kérjenek szabadnapot? Vagy előtt jó lenne megbeszélni velük, hogy meg tudják-e oldani? Eléggé ragaszkodom a dátumhoz, nem akarom ez miatt más napra tenni. Köszi a válaszokat!

2014. jan. 3. 08:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%
Mi olyan munkátok van,ami az év 365 napján minden reggelt és estét lefoglal?
2014. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Andizsuzsi ***** válasza:
16%
Miután a ti esküvőtök, nem kell alkalmazkodnotok másokhoz. Viszont előfordulhat, hogy lesznek, akik nem tudnak elmenni.
2014. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

NEm értem.

Ha ennyire ragaszkodtok a dátumhoz, akkor tök mindegy, illik vagy nem, mert úgyis akkor lesz.

Ha az illem miatt átrakjátok hétvégére, akkor meg annyira nem fontos az a dátum, szóval nincs kérdés...

2014. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Ők kérhetnek szabadnapot de ti nem? Akkor tartsatok egy két tanúsat és kész.
2014. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi alkalmazkodtunk másokhoz. Szeptemberben volt az esküvőnk, csak polgári szertartás és egy vacsora utána étteremben. 34 voltunk és mi is kinéztünk egy napot, csak szintén hétköznapra esett. Péntekre és mivel mindenkinek szinte szabadnapot kellett volna kivennie, szombaton tartottuk. Pont egy nappal a kinézett dátum után. De így eltudott jönni mindenki. Szerintem kérdezzétek meg a vendégeiteket hogy kinek mennyire felelne meg a hétköznap.
2014. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, olyan munkánk van, ami 365 napból áll, és hogy még keményebb legyen ez reggel-este egy hosszabb időszakot tesz ki (átlag 2-3 órát) és a napi többi részét is ezzel töltjük. Nekünk nem kell szabadnapot kérni, mert saját magunknak dolgozunk, de pont ezért nincs is szabadnap, soha. És ez nem túlzás. Senkinek nem kell messziről jönni, mindenki helybeli, de ahogy írtam dolgoznak. Csak arról az egy napról lenne szó, mivel írtam, hogy nem lesz lagzi. Eredetileg én is a két tanús esküvőt szerettem volna, de abból családi botrány lenne. A dátum egy különleges dátum számunkra ezért szeretnénk azon a napon. Valószínű az lesz, amit jó néhányan javasoltatok, hogy megbeszéljük előre az érintettekkel és akkor már könnyebb dönteni.
2014. jan. 3. 12:53
 17/25 anonim ***** válasza:
74%
Áruld már el, mi ez a munka, mert ilyenről még az életben nem hallottam. Most már kíváncsivá tettél.
2014. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nem értem a bajodat. HA a hétvége nektek pont annyira melós, mint a hétköznap, a vendégek kedvéért át is tennétek, akkor mi a gondod??? Ezek szt annyira nem ragaszkodtok a dátumhoz. Tényleg képes lennél egyesével megkérdezni mindenkit, mi a jobb? ÉS ha lesz, akinek jó a hétköznap, másnak nem, akkor megismétlitek?
2014. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
72%

"Nekünk nem kell szabadnapot kérni, mert saját magunknak dolgozunk, de pont ezért nincs is szabadnap, soha. És ez nem túlzás."


Ne haragudj, de ilyen egyszerűen nincs. Ti csak nem akarjátok megoldani, de a vendégektől elvárjátok, hogy alkalmazkodjanak. Én biztos, hogy emiatt nem vennék ki szabadságot egyetlen napra sem, de ez csak az én véleményem.

2014. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Áruld már el mi az a munka mostmár engem is érdekel
2014. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!