Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan válasszam ki a tökélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszam ki a tökéletes ruhát?

Figyelt kérdés
2 hét múlva van időpontom esküvői ruhapróbára, az üzletben több száz ruha van, de csak 10-et lehet felpróbálni. Elkezdtem a honlapjuk alapján összeírni, hogy melyik tetszik, és már 23 ruhánál tartok, és még 250 ruhát meg se néztem. Bepánikoltam. Hogyan döntsem el melyik 10-et akarom majd felpróbálni?
2014. jan. 4. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 1 ruhát akartam csak megpróbálni, kb 10 et próbáltam, elmondtam az elképzelesemet, ás azalapján a szalonosok tudták mi áll jól, mi a jó méret...stb, és végül nem is azt választottam ki amit próbálni mentem..


Ne pánikolj...

2014. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Amiket kiválasztottál, ha befejezted, akkor azok közül válogasd ki a legjobbakat. Ha még mindig marad sok, így tovább. De fontos, hogy jól érezd magad benne, az alapján válaszd ki. (szerintem)
2014. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szűkítsd egyértelmű szempontok alapján. Például nekem körte alakom van, szóval például a sellő fazonú ruhákat kapásból ki tudom zárni. Gondold végig, járj utána, mi az, amit kizárhatsz. Hacsak nincs modellalkatod, akkor ezáltal a ruháknak legalább fele kapásból kiesett. Utána a maradékot szűkítsd. Nem baj, ha nem tíz marad, sőt előny. Előfordulhat ugyanis, hogy az a ruha, ami a neten nagyon tetszett, élőben már nem. És persze az eladók is tudnak segíteni a végső tíz kiválasztásában.
2014. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én dec-ben próbáltam, könyvből kellett válasszak, de az első körben kb. 0 volt, ami tetszett, főleg, hogy mind olyan egyforma könyvből. Végül elkezdtem a fogasról válogatni, és rögtön az első, amit kinéztem, az lett a ruhám :) mellette még felpróbáltam vagy 6-ot, amiket az eladó ajánlott, de maradtam az mellett, amit kinéztem. :)

Sztem könyvből, füzetről, netről tök más nézni, mint élőben egy ruhát.


De mondd el az elképzelésedet, sacc kb. Válassz többféle stílusút, és amikor rajtad van, érezni fogod, mi felé orientálódsz. Aztán az eladók is segítenek.

2014. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én mondjuk nem mennék olyan helyre, ahol így meg van szabva... mondják azt, hogy van rám 2 órájuk, mert jön a következő, akkor gyorsabban válogatok, de ez a 10et próbálhatsz és csókolom nekem nagyon nem szimpi...


amúgy az az ötletem nekem is, hogy amiket kiválasztasz, azt pörgesd át annyiszor, mígnem annyit kiveszel, hogy csak 10 maradjon

2014. jan. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!