Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Titeket zavarna, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a férjetek minden áldott hétvégén focimeccsre menne, nem is egyre (szombat-vasárnap), hétköznaponként meg kézilabdára?

Figyelt kérdés
Most téli szünet van, kézilabda sincs, ilyenkor csak a tévében nézi a külföldi meccseket, de azt is hétvégenként legalább 4-5-öt megnéz. Tavasztól őszig meg élőben megy ki, fanatikus.
2014. jan. 9. 14:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én ilyennel hosszú távra nem is kötöttem volna össze az életem.

EB-VB döntőket megnézi,ha beteg és ágybadugom,akkor amerikai focit bámul,de ennyi.

Kosarazni heti egyszer jár este,de az sport,nem sörrel nézelődés.

2014. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, de csak mert imádom a focit, szívesen mennék vele. Azonban ha ez nem így lenne, rettenetesen zavarna, mert úgy gondolnám, hogy a családja nem érdekli, csak a meccsek után. Ezt tutira nem viselném el hosszú távon.
2014. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, engem baromira zavarna!
2014. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, mennék vele, mivel szeretem a focit. A barátomat most is majdnem minden hétvégén elkísérem meccsre, igaz azért is, mert ő játszik. :))

De amúgy viccet félretéve, házasságban ha a másiknak minden percét ez köti le, akkor az szerintem is aggályos. Nem a foci miatt, hanem azért mert nem foglalkozik a családjával és nem lehet rá sosem számítani.

2014. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
én nő létemre imádom a focit, a kézilabda meg az életem, tehát engem egyátalán nem zavarna :)
2014. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!