Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire elfogadott ma Magyaro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott ma Magyarországon gospel kórust bevinni egy esküvőre?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük a gospel zenét, mert különleges és számomra valahogy süt belőle az energia, illetve az, hogy ünneplünk és ez egy csodálatos nap! :)

Lenne pár ismerősöm, akik egy kórus tagjai és azt mondták hajlandóak átalakulni néhányan egy nap erejéig gospel kórussá némi gyakorlás után, ha pontosan megmondom nekik milyen zenéket szeretnénk. Gondolom polgári esküvőn, ha nem feszített a tempó, az anyakönyvvezetőnek teljesen mindegy, hogy cd-ről szól-e a zene, vagy élőben, de egy katolikus templomba vajon beengednék-e ezt a fajta zenét?

Végülis dícsőítésről szól, de egy kicsit mégis más, mint a megszokott!

Ilyesmire gondolok:

http://www.youtube.com/watch?v=OqzKjXssWuc&list=PL94731CAFEE..



2014. jan. 11. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van.
2014. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem borzalmas. Amikor azt írtad, hogy tele van élettel, azt hittem, valami szambázás lesz, de ez nem az. De hát ti tudjátok. Amúgy fogalmam sincs, hogy itthon ez elfogadott e. Semmi extrém, meg durva nincs benne, úgyhogy szerintem igen.
2014. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké aláírom, a linkelt szám pont nem egy pörgős zene, de pl. bevonuláshoz nem is kell az. :)

Nem tudom, ízlések és pofonok, nekem ezek sokkal jobban tetszenek, mint az átlagos, csontig rágott zenék, amiket egy polgári esküvőn játszanak általában. Megértem azt is, ha valakinek nem szimpatikus, de talán az is kibírná az esküvőnkön azt a 10 percet, amíg ők énekelnek összesen. :)

2014. jan. 11. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd, a ti esküvőtök, és a ti nagy napotok. Tényleg nem a megszokott dolgok közé tartozik, de ha ti ezt szeretitek, nem hiszem, hogy olyan nagy probléma lehet belőle. A polgárin biztos meg lehet oldani. A katolikus templomi dolgot a pappal kell megbeszélni, szerintem vannak rugalmasabb papok, és kevésbé rugalmas papok, kérdezd meg, és kiderül.

Viszont a polgárira és a templomira is együtt nehéz lenne megoldani. Nem tudom milyen messze van egymástól a két helyszín. A kórusnak is időben át kellene érnie egyik helyről a másikra. (még mielőtt ti odaértek)

2014. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom még melyik templomban kapunk helyet, így a pap személyiségét sem tudom megsaccolni, az egyik kicsit mogorvább, a másikat nem ismerem, mert még új. A házasságkötő teremtől az egyik templom kb 30 méter, vagy annyi sem, a másik 75, szóval a násznép is gyalogosan megy egyik helyről a másikra és az időpontot is úgy oldjuk meg, hogy azonnal lehessen a kettő egymás után 1 óra csúszással.
2014. jan. 11. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!