Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok nekem tippeket, ötletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem tippeket, ötleteket adni? (Menyasszonyi ruha ;smink)

Figyelt kérdés
Menyasszonyi ruhát szeretnék ,ill.sminkben sincs még elképzelésem .Nem vagyok túl magas (165)és dús keblekkel rendelkezem .Milyen fazon áll jól telt keblűeknek? Nem szeretnék fehér ruhát ,és túlságosan habos -babosat ,de a nagyon egyszerű sem az én világom.Ekrü ;pezsgő szín érdekelne (vőlegényem is hasonló bézs öltönyt szeretne majd). Kreol bőröm és fekete hajam/barna szemem van .Milyen smink passzolna ? Arany/bézs árnyalat visszaköszönhet itt is? Köszi a segítséget :-) !

#menyasszonyi ruha #smink #ekrü;pezsgő szín
2014. jan. 22. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Fazonban szerintem A vonalút próbálj. Sminkben szerintem fontos a szemed színe is. Viszont egy jó sminkes figyelembe veszi a ruhádat, csokrodat, stílusodat. Nekem nagyon eltalált sminkem volt.

2014. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :-) ! "A" vonalú ruha eddig nem is jutott eszembe ... de nem is rossz ;-) ! Ez ahogy elnézem optikailag "nyújt " .Mi nagyon ráálltunk a párommal erre a bézs színvilágra ,gondolom a csokor sem fog sokféle színben pompázni.. (Szemem sötétbarna amúgy .De lehet elmegyek majd a kozmetikushoz,találjon ki nekem valamit .)
2014. jan. 22. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam az A vonalú ruhát, mert az lehet csicsás és egyzserű is:) Lehet pántos-pánt nélküli, millióképp variálható. Plusz nekem is A vonalú ruhám volt és imádtam:)Ja és igen nyújt, én 157 centi vagyok, szóval hozzám képest te is óriás vagy:D
2014. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szívesen megnézném milyen volt a ruhád :-) .Ha nem is arról ,de hasonlóról tudsz képet feltenni :-) ?
2014. jan. 23. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha nincs elképzelésed milyet szeretnél..menj be több szalonba és próbálgass!

Én tudtam milyet szeretnék ezért mi vettük a ruhámat! :)

(interneten kinéztem,beirtam a méreteim megrendeltem és varrónöhöz vittem az igazitás miatt..bár szerencsém volt csak a hosszából kellett felvarrni kb 2cm-t.)

Én 1 ruhát sem probáltam elötte.

Illetve sminkem lilás-rózsaszin volt...a csokrom hasonló szinű orchidea.

Remélem tudtam segiteni valamit!

Mikor lesz az esküvöd :)?

2014. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A színválasztásod nagyon jó eleve, ugyanis a hófehér szélesít, a törtfehérek kevésbé.


A legfontosabb, hogy lágy esésű, finom anyagot válassz - a merev anyagok, mint a szatén, taft nagyon kövérítenek, ha van felesleged. Valamint a legjobbak a matt anyagok, a fényes szintén kövérít. Bár nem tudom, hogy husis vagy-e, de a kérdésből úgy jött le. Ha nem, csak mellben erős, akkor elnézést, nem rosszindulat :)


Szabásban A vonalú, görög fazonú, de úgy bármi, ami pántos vagy ujjas és nem a mellre helyezi a hangsúlyt vagy az egész testre: tehát a sellő és testhezálló fazonok nem. De ha karcsú a derekad ehhez képest, akkor nyugodtan lehet derékban szabott ruha.


Haj tekintetében mindenképp konytod legyen, a szabad nyak szintén magasít. Bár egy 5 centis magassarkúval már lényegesen jobban eloszlik a súlyod.


Kerüld a csipkét, fodrot, húzást és bármiféle erősítő díszítést a mellrészen- az egyszerű vonal, egyszerű szabás karcsúsít, magasít.


A színek ismétlése remek ötlet: pl. egy aranyszínű cipő és egy aranyszínű (de szolid) smink kombinálása rafinált, elegáns lehet nagyon. A kiegészítőkhöz vagy a virágokhoz sminkelj elsősorban.


Linkelek képeket, de ne a színt nézd, hanem a szabást elsősorban:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!