Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Velencei-to-Balaton vonalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velencei-to-Balaton vonalon szeretnenk egy katolikus templomban hazasodni a parommal. Tudnatok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Olyan templomot szeretnenk, ahova legalabb 80 ember legalabb, es ami szep, hangulatos, vilagos, nem tul diszes, de nem is tul egyszerü. Lehetöseg szerint a tavak deli oldalan, hogy az M7-eshez közel legyen, es vonattal is könnyebben el lehessen oda jutni. Iden augusztus-oktober közöttre tervezzük az esküvöt attol függöen, hogy mikorra kapunk idöpontot a templomba. Elöre is köszönöm a tippeket!

2014. jan. 31. 11:48
 1/9 aHermann ***** válasza:

Szia!

Esetleg nézd meg az agárdi templomot és kápolnát. Azért az nem ártana, ha a templom környékén lenne a lagzi is, hogy ne kelljen sokat utazni.


Esetleg a szóba jöhető településeken nézd meg a templomokat. Itt egy kis segítség hozzá (települést lehet cserélni):

[link]

2014. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aHermann ***** válasza:

Előző vagyok.

Fehérváron is érdemes körülnézni, mert ott biztos egyszerű lagzihelyszínt is találni (pl. Hiemer ház).


[link]

2014. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megneztem a kepeket, es az agardinal kicsit nagyobbat es diszesebbet szeretnenk, de megnezzük valoszinüleg azrt elöben is, hogy milyen. Lagzi nem lesz, csak egy ebed 20 fövel, amit a templom helyszinehez igazitunk majd.
2014. jan. 31. 14:07
 4/9 A kérdező kommentje:
A Szent Sebestyen templom szep, es a siofoki Sarlos Boldogasszony is. Ez utobbi talan meg jobban is tetszik. Köszi az oldalajanlast!
2014. jan. 31. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Balatonfüred, Vöröstemplom? Szerintem érdemes rákeresni. :)


A templom megfelel a fentebb sorolt kritériumoknak, és nagyon helyes kis város, Balaton parti, és közvetlen a kapcsolata az M7essel. (Átfut a városon.)

Bőven elfér benne 80 ember, nem túl csicsás, de különleges. Én minden tekintetben ajánlom! :)

2014. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Füredet nagyon szeretem, igy az mindenkeppen szoba jon, koszi a tippet!
2014. jan. 31. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2014. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van egy szép katolikus templom Gárdony, Posta utcában. A vasút állomástól, és buszmegállótól kb. 10 perc gyalog.

A háta mögött van egy étterem is, aminek terasza is van. De ha az a vendéglő még sem jó, akkor van egy másik a vasút állomás mellett is, illetve a Velencei-tó partján, a kikötőnél, ahol nagyon jól főznek, és annak is van egy kis kerti része.

Azt gondolom, hogy remek választás lenne, mivel szép hely és nem drága, főleg a balatoni árakhoz képest.

Ja, és a templom előtt egy kis fás, füves rész is van, ahol akár egy kreatív fotózást is lehetne csinálni, mint ahogy a tó partján vagy kikötőjében is, főleg, ha ötletesek vagytok.

2014. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyre inkább tendálunk mi is a Velencei-tó felé. Utolsónak is köszönöm a tippet, Gárdony/Agárd környékére vezet majd az első utunk megnézni a templomokat, illetve beszélni az itteni papokkal.
2014. febr. 8. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!