Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn menyasszonytánc után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn menyasszonytánc után mindig át kell öltözni menyecskeruhába? Mi van ha én egész éjjel abban a szép fehér csodában szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Van összefüggés egyáltalán a menyasszonytánc és a menyecskeruha között?

2014. febr. 4. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. Imádtam ugyan a menyasszonyi ruhámat, de bazi nagy megkönnyebbülés volt átvenni a rövid kis menyecskeruhámra. :) Menyasszonytánc egyébként akkor van, ha menyasszonyi ruhában táncolsz, menyecsketánc pedig akkor, ha menyecskeruhában. Ennyi csak a különbség. :)
2014. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

semmi sem kötelező, a ti nagy napotok! úgy legyen ahogy szeretnéd.

mondjuk ezt elmondom én alig vártam hogy átöltözzek végre.

1. menyasszonyi ruhában nem olyan kényelmes ülni,mozogni.

2.melegbe nagyon rám tapadt már, és nagyon nehéz is volt

3. ez teljesen földig ért, a lábam már majd' megsült alatta. nagyon jó volt végre egy kis térdig érő piros ruhába átöltözni, ami nem merevítős ( reflexből az este további felébe is óvatosan ültem le, és fel akartam emelni mindig a szoknyám alját mikor lépcsőn mentem fel, mikor észrevettem, hogy csak térdig ér ez )

2014. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!