Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezek közül szerintetek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek közül szerintetek melyik a legjobb esküvői meghívó szöveg?

Figyelt kérdés

1, Még néhány nap... és 2010. július 27-én örök hűséget esküszünk egymásnak. E számunkra oly fontos esemény boldog pillanatait szeretnénk megosztani rokonainkkal és barátainkkal, ezért sok szeretettel várjuk Önt és kedves családját 16 órakor a Budapest VII. kerületi Polgármesteri Hivatal házasságkötő termében és 17 órakor a Vajdahunyadvári Kápolnában tartandó esküvőnkre, valamint az azt követő ünnepi vacsorára a Gundel étterembe.


2, Kedves Családunk és Barátaink!


Szeretettel meghívunk, hogy velünk örüljetek, mikor 2010. június 3-án 15 órakor a XII. kerületi Polgármesteri Hivatal házasságkötő termében, majd a Református Templomban végleg összekötjük életünket. Közös Életünk első óráit töltsétek velünk a Gong étteremben egy vacsorával egybekötött mulatozáson.


3, Úgy döntöttünk, hogy még szebbé varázsoljuk egymás életét, s e nemes napon 2010. május 27-én házasságot kötünk. Szeretnénk, ha Ön és kedves családja is velünk lenne és osztozna örömünkben. Szeretettel várjuk 16 órakor a csepeli Polgármesteri Hivatal házasságkötő termébe, majd a Katolikus templomban tartandó esküvőnkre, valamint ünnepi vacsoránkra.


4, Szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját, legyenek velünk életünk legszebb napján, 2010. október 12-én 16 órakor a halásztelki Polgármesteri Hivatal házasságkötő termében és 16 órától a szigetszentmiklósi református templomban tartandó esküvőnkön és az azt követő ünnepi vacsorán a Közösségi házban.


5, Kedves Családunk és Barátaink! Örömmel értesítünk, hogy összetartozásunk és közös jövőnk jegyében, egy várhatóan meleg nyári délutánon 2010. augusztus 9-én összeházasodunk. Örülnénk, ha ezen a napon együtt élnénk át a ceremónia megható és az ünnepi vacsora szórakoztató pillanatait. Szeretettel várunk a Római parton található Csónakház étterem különtermében megrendezésre kerülő polgári esküvőnkre és az azt követő vacsorára.


2014. febr. 27. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1. vagy a 4.
2014. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. 3. 5. tetszik. Szerintem küldhettek pl. Pistikééknek 2. Jancsikáéknak 3. ... Attól függően, hogy kinek külditek! SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!!!!!!!!!!!
2014. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2 vagy 4
2014. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2, Kedves Családunk és Barátaink!


Szeretettel meghívunk, hogy velünk örüljetek, mikor 2010. június 3-án 15 órakor a XII. kerületi Polgármesteri Hivatal házasságkötő termében, majd a Református Templomban végleg összekötjük életünket. Közös Életünk első óráit töltsétek velünk a Gong étteremben egy vacsorával egybekötött mulatozáson.

2014. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

"E számunkra oly fontos esemény"

"s e nemes napon"


Jó-jó, legyen választékos a szöveg, de ne legyen már ilyen nevetségesen fennkölt!

2014. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekünk a 2-hoz hasonló volt
2014. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezek közül a 4. Ne legyen hosszú és cifra. :)
2014. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2.
2014. febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2. Vagy az 5 .

A 5. Tetszik jobban


A 4. Túl magázos, személytelen.

Az 1. Valamiért engem taszít(nem tudom miért, nagyon nem tetszik...)

3. Nekem túl szentimentális...

2014. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

2. vagy 5. a fennkölt szavak nélkül:) nekem a közvetlenebb hangnem jobban tetszik, pl így: Kedves Családunk és Barátaink!


Szeretettel meghívunk esküvőnkre, melyet 2010. június 3-án tartunk 15 órakor a XII. kerületi Polgármesteri Hivatal házasságkötő termében, majd a Református Templomban. Az ünneplés utána a Gong étteremben egy vacsorával egybekötött mulatozáson folytatódik. Gyertek, és örüljetek velünk!

2014. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!