Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miután átöltöztem maradhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután átöltöztem maradhat a fehér cipő?

Figyelt kérdés

Éjfélkor fogok átöltözni menyecskeruhába, ami piros-fehér.

Nem szeretnék két kis körömcipőre beruházni, mert felesleges, mivel nem sűrűn használnám az esküvő után...inkább sportosabb alkat vagyok.

Nagyon gáz, ha veszek egy fehér cipellőt, és az lesz rajtam a menyasszonyi ruhával és a menyecske ruhával is?



2014. márc. 3. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Elég furcsa lenne, pont egy cipö ára az, amit nem bírsz már kifizetni?
2014. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Barátnőm ezt egy egyszerű piros topánkával oldotta meg. Olcsó volt és később is használható.
2014. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
..ja, és addigra már úgyis feltörte a lábad a fehér körömcipő, az legyen szép, de kényelmes, olyan, amiben jól érzed magad.
2014. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.. Maradhat

Bár én nem a használat miatt, hanem mert azt a cipőt akartam a menyecskéhez is viselni, a fehér jobban illett hozzá, minha pirosat vettem vona, nem szívesen törtem volna be 2 cipőt.

Reggel 9 től másnap hajnali 5-ig bírtam venne.


Egyáltalán nem gáz.

2014. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem is szívesen törtem volna be 2 cipőt, így a helyes:)
2014. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán maradhat, mivel a ruha ahogy írtad piros-fehér lesz. :-)

Sok boldogságot!

2014. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Maradhat. Nekem is így volt. Menyecskeruhám bordó fehéf volt, kiegészítők szintén fehérek. Én eleve úgy választottam cipőt, hogy végig kitartson, és mivel én sem vagyok nagy magassarkús elevd olyan menyasszonyicipőt választottam, ami alapban puha, kényelmes, nem is törte fel a lábam.
2014. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is piros fehér ruhám volt, fehér cipővel.
2014. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

A menyecskeruha színösszeálítása miatt maradhat, egyébként nagyon gáz.


A régi, levetett ruha egyenlő a szimbológiában a régi, levetett szereppel is: tehát te már nem leszel soha többé lány, ha asszony lettél. (Maximum elvált vagy özvegy.) Az új ruhához a régi cipő ...gáz. Mintha félig benne maradtál volna egy már kinőtt szerepben.


Ha ezt nem nézed, csakis szigorúan az anyagiakat, akkor azt veszel fel, amit jól esik. Én mindenesetre nem tenném, mert nem érezném jól benne magam.

2014. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt másik cipöm,de mezitláb nyomtam a menyecske táncot! :)

Pedig külön erre az alkalomra vettem azt a cipöt..

2014. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!